Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    válasz urandom0 #41441 üzenetére

    "Nekem a TP-Link DVR-em szoftvere Windows-only, Wine alatt elindul, de nem hozza be a kamerák képét..."

    A többi 4 megoldhatatlan szoftver mellett nekem ez egy fájó pont mert ez az egy ami nagyon kéne bárhonnan elérhetően és sajnos több év vadászat után sem tudom életre kelteni se alternatívát nem találtam Linuxra.
    Ez bizonyos Techson gyártmányok távoli felügyelete és pont ezekre van ráállva az öszes melőhelyem.
    Van már webes böngészős elérésű dvr és nvr de ezek sajna igénylik a gyári szoftvert.
    És bár nyögvenyelve de ezek is mentek Winows alatt böngészőből de miután kigyilkolták az Active-X vezérlők használatát (jogosan az szentigaz) csak a gyári szoftver használható.
    És próbáltam Linux alatt azt is hogy egy ezeréves Mozillát ami még elfogadta az active-x telepítőket, direkt erre a célra tartani de Linux alatt elhasal az active-x telepítés mert nem tiszta Windows környezet, a Wine-nak is vannak korlátai.

    A többi nem lényeg mert azokat a bennti Wines gépeken használom de az a DVR témakör is a megoldhatatlan kategóriát erősíti. Pedig rászántam soksok hosszú téli estét de nem megy.

Új hozzászólás Aktív témák