Új hozzászólás Aktív témák

  • Rommel6600

    őstag

    válasz Lala6 #1686 üzenetére

    Hello

    A tvnetwork nem egy rossz választás mert nagy átlagban (melyik tökéletes?) jó szolgáltatást nyújt, és ami még fontos jó (vagy legalább is olcsóbb) áron mint a többiek (ahol én lakom tuti). Viszont egy két dolgot azért elmondanék mert nem igazán vagy vele tisztában

    ''nem kell modem/router, max egy switch ha szét akarom osztani.''

    -Modem csak akkor kell ha SIGNET-ed lesz /nem tudom olyanod lesz-e, /de valószínűnek tartom nert TV-t is említessz/ de ha lesz is csak annyi hogy van és kész, nem zavar sok vizet. konkrétan semennyit. Nálunk >~5 éve van egy a garázsban, ott jót el villoghat a LEDjeivel :) /

    -Router kell a szétosztáshoz, vagy egy gép feljelentkezik, és azt kötöd switch-re

    -PPPoE Relay-t használ, amit sok router nem tud rendesen! konklúzió: SMC 7004-et kell venni (alsó-közép kategória, nekem is ilyen van, ezt merem ajánlani, WIFI-s is van olyan ami jó ide, már azt is kisakkoztuk :) ) , elkérni tőlünk a spec fw-t hozzá és prímán megy (ezt persze csak azért írtam, nehogy úgy járjál mint egy valaki a d-link fórumán, h előre megvette a d-link routert és utánna tudta meg h 15percenként meg fog neki szakadni a kapcsolat majd ha nemsoká bekötteti, mert a d-link nem hajlandó hozzá spec fw-t készíteni, lévén ha jól tudom Európában egyedülálló protokollt alkalmaz a szolgáltatónk)

    ''nem kell hűségszerződés''

    szvsz ha így kötik be hozzád : _0-Ft belépésí díj, decemberig 0-Ft havidíj_ akkor kell. Nem néztem utánna de így emlékszem! (fura is lenne ha nem így történne, mert boldog-boldogtalan csak decemberig netezne ingyen, utánna mondaná le :F )
    Ha csak símán bekötteted (fizeted a bekötést, és fizetsz már onnantól) akkor nem kell hűségnyilatkozat! szerintem

Új hozzászólás Aktív témák