Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz Tragger #2836 üzenetére

    A biosban látod az aktuális mem sebességet?Ha most belépsz (450-nél)látod valahol biosban a 900-at?Tényleg nem tudom így.Látni kéne.Nem tudom,hogy a gyártó szerint mennyi a hivatalos fesz 1066-on a ramodnál.Annyit adj neki.CpuZ,Everest,memset,kiírják.Ha 1000 felett hajtod őket akkor már jó!(Nem akarlak elkeseríteni,de ha új dominátorok..ne sokat várj tőlük,gyenge memóriák azok !)
    Nézd:
    2,66-os a procid,jön a nyár.Erős proci,s bőven kihajtja alacsonyabb órajelen is a VGA-dat.Én nem is hajtanám a helyedben csak 8*400-on!A TX2 jó hűtő de nem felső kategóriás.Ne értékeld túl!Én ott kezdeném legszívesebben,hogy mindent full alapra tennék.Este leszel?Most mennem kell,de mindent megbeszélhetnénk.
    Mailcímemre küldj nekem egy everest riportfile-t,s core temp -ből kiolvasott procid VID-jét!
    Tedd fel a memtest,cpuZ,Everest 4.20,ORTHOS,memset,core temp nevü progikat,küld a vid-et és az everest riportot.Msn-re is felvehetsz,u.az mint a mail címem.Délután "beugrok ide",este kivesézem a géped(ha a honlapról letöltenéd és elküldenéd a manualtját,az is sok segítség lenne..Most rohanok.-megoldjuk!Szia!

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák