Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Parci #60013 üzenetére

    Most jött vissza egy sereg egyéb retyó, amire nem volt tavaly ismétlőhapci. Érdekelne, hogy mik mennek a levegőben, csakhát annyiféle teszt nincs...

    #60022: én lassan kezdem: SzVSz oltással(!) omikron kb=oltás nélkül influenza. Pontosabban az én legutóbbi élményem, igaz elég szerencsés időzítéssel, sokkal enyhébb volt, mint a 4évvel ezelőtti influenzaborzadály. Azért csak kb, mert mondjuk a terjedés sokkalinkább a kanyaróhoz van közel.

    #60021: a szoftverfrissítés a háború nulladik percében lefutott a trollokon, direkt figyletem pár vélhetően egyenesen mordorból finanszírozott példányt FB-on: ahogy megindult az orksereg, le se sz.rták az oltás-covid témát.

    #60017: covid: legyen 20millió 8MILLIÁRDból, spanyolnátha: 50millió 1.8Milliárdból. Hogy a mai orvostudomány mennyire tudna segíteni spanyolnáthás páciensen nem tudom, de volt ott egy Hong Kong-i influenzajárvány '68-69-ben, ami azért már nem az eü kőkorszak, 1-4M halottal globálisan, és 30+e halottal UK-ből (korabeli népessége 55M).

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák