Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    Vajon a yaris klíma bekapcsoló gombja mögötti csati ikertestvére ugyanott egy vakdugóba dugva mit csinál? Mert ma voltam a klímásnál, hogy töltsön bele gázt(mert nem kapcsolja a kompresszort) és kiderült, hogy nem gázhiány van, széttúrta biztosítékért az egész autót, megtáplálta direktben a kompresszort(az működött), így jobb hiányában a klímagáz nyomásérzékelőjét hozta ki hibásnak és holnap folyt köv!

    Csak nekem bevillant, hogy volt tavasszal egy műszerfali izzó cserém, ahhoz kivettem az egész középkonzolt és mikor dugdostam vissza a helyére a csatikat, akkor szembesültem 2 tök egyformával, rátoltam a klíma gombjára, gyújtás rá, klímagomb benyom, világít, így gratula, megvan. Igenám, de most a szerelőtől hazajöttem, szétkaptam a műszarfalat, a vakdugóba nyomott csatit rákötöttem a klíma gombra és azzal is világít, ha bekapcsolom, de most nincs benne gáz(otthagytam a szerelőnél, mert úgyis nyomáskapcsolót cserélünk alapon), így ugyanúgy nem kapcsol be, de nem kizárt, hogy felcseréltem a csatikat és ez a gond....

    Ha így lesz, biztos az arcomba kerül a szerelő farka, teljes joggal, mert megszívattam tudtomon kívül...holnap kiderül!

Új hozzászólás Aktív témák