Új hozzászólás Aktív témák

  • Sándor -P20-

    senior tag

    válasz Sándor -P20- #174 üzenetére

    (#174) Sándor -P20- válasza Met (#172) üzenetére 2006-07-17 09:30:59

    Nálam szintén SB Live 5.1 Digital zsugánál ha TV-t nézek, hajlamos az egyik csatorna elnémulni. Én a hangzsuga digit kimenetét használom, és pl zene, vagy videó mindig jól szól.
    Szinte kizárólag restart szokott segíteni.

    --------------------------------------------------------------------------------------------
    Szal a múlt héten fény derült ennek a jelenségnek is az okára, ugyanis a dolog fixen előjött. Csinálhattam bármit, ha TV-t néztem a PC-n, csak a bal csatorna szólt. De csak a digit kimenet volt gányós, mert az analog kiment jó volt... :F :F
    Hangzsuga, tunerzsuga, ki/be, csatlakozások átnézése, STB... Semmi változás...
    Szal úgy néz ki a dolog, hogy a netről letöltött XP frissítések megkergítették a hangzsuga driverét. Hangzsuga driver újratelepítéssel a probléma megoldódott, Bár azóta az XP is újra lett reszelve, és kizárólag az SP2 került rá. Egyéb update le lett tiltva.....

    Ja az SB 5.1 helpdeskjét nézegetve rájöttem, hogy a Live 5.1-en is van SPDIF 5.1 digit kimenet is, de nem egybe keveri a digit kimenetet, hanem 3 részletbe. :O :O
    Első J/B; Hátsó J/B; Center/subbass. Szal ha a csatlakozót átkötözöm, digit kimenetet aktiválom, akkor le tudom tesztelni a 5.1-et, de vagy a két első, vagy a két hátsó, vagy a center/sub szól. Szal az 5.1 3 részletben jön ki..... :F :F
    Tisztára lököttek az SB-nél....

    40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

Új hozzászólás Aktív témák