Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    válasz aAron_ #6823 üzenetére

    ultrafx=lmax, csak ők az lmax ügynöke és jutalékot kapnak utánad :)
    Herpai elsőre, weblap alapján szimpatikus, aztán nagyon hamar átvált arra hogy csak az a tökéletes amit ő mond, és arrogánsra vált, fő célja az ügyfél/jutalék szerzés.

    Akkor már nyiss inkább Globegain-en keresztül Lmax számlát, és a kifizetett jutalékból 12%-ot te kapsz visssza :)
    Más brókereknél is érdemes GG-n keresztül számlát nyitni, egész szép kedvezmények vannak. (dukascopynál 40%-ot adnak vissza a kifizetett jutalékból)

    MT4-re Lmax, Armada Markets, és FinFX amit ajánlok.
    Lmaxot használtam sokat (havi 800 lot is előfordult), sajnos előfordul nagy slippage, és néha voltak vitatható dolgok. Soha 1 fillért vissza nem adtak, akkor se ha felmerült (szerintem) hogy az ő hibájuk.
    Armadát is sokat használtam (itt is volt havi 500-1000 lot kötésem egy darabig), slippage változó, néha itt is előfordul nagy, a korlátozott spreadek segítenek kicsit néha, híreknél nem száll el annyira. Ha hiba volt, és az ő hibájuk volt, azt több alkalommal is elismerték, és szó nélkül visszafizették az ebből keletkező bukót.
    FinFX-et haverom használja, ő nagyon elégedett vele.

    (meg volt egy rakás másik szar, amit senkinek nem ajánlanék)

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák