Aktív témák

  • petne

    őstag

    válasz hiper #458 üzenetére

    "- A kijlezőn folyamatosan a "loading" feliart van, használat és standby állapotban is, állítólag ez ilyen, de tényleg működik a szolgáltatás. Ugy látszik az én szolgáltatóm a Loading, remélem nem rosszabb mint a T-Home. :-)"
    Próbáldtad már újraindítani? T-Home felíratnak kellene lenni egyébként.

    "- HDD IPTV On és Standby állapotban is megy, ami annyira nem zavar, csak szerintem így hamarabb tönkre megy a HDD. Talán Petne írta kb 1-2 jónapja, hogy az új szoftver már ezt is kikapcsolja standby üzemmódban. Petne ez alatt firmware-t értettél? Ezt tudják firssíteni távolról?"
    Igen tudják és nemsokára le is töltődik mindenki számára. :)

    "- IPTV előtt 7-8M-s volt a netem, most bármikor mérem (IPTV on, standby, sőt ha lehúztam a gatewayről) akkor is csak 3M/128-at mérek. Pedig ha IPTV off akkor vissza kellene kapnom a 7M-t (teszt esetében, hoznia kéne az eredményt). Van valakinek erről ilyen vagy más tapasztalata?"
    8 megabites csomagod van akkor, itt konfigurációs probléma van. Fehívod az ügyfélszolgálatot és mondod, hogy nem éri el a garantált feltöltési sebességet (192) és csinálják meg a dinamikus sebességet, tehát ha használod a tévét, akkor lejjebb megy, ha nem, akkor marad a max. 8.

    "- A SCART csatlakozó gatya, ha azon próbálom összehoznia TV-vel akkor szinkronhibás a kép! Bár nem találtam leírást, hogy jön-e a SCART-on RGB jel vagy csak ott is kompozit. Mert ha csak kompozit jön ott is akkor végülis majdnem mindegy."
    Mit értesz az alatt, hogy szinkronhibás? Másik scarttal próbáltad? Egyébként RGB megy ki onnan. Ha nem változik másik scartnal, akkor lehet hogy cseréltetni kéne az STB-t.

    "- van olyan csatorna ahol több csatornás hangot nyomnak?"
    Jelenleg még nem, de ez tervbe van véve.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák