Új hozzászólás Aktív témák

  • Ano

    őstag

    válasz ArthurShelby #3320 üzenetére

    Egy ideje tesztelgetem már ... jelenleg csak 1 db MR2200ac-val van kiegészítve a fő router, de összességében jól dolgozik ... igaz hogy csak itthoni használati adatokkal tudok szolgálni, bár van összesen 20+ eszközünk vegyesen, szóval azért van is rajta némi terhelés :) . A routerek kábeles összekötése erősen ajánlott, hogy meglegyen mindenhol a lehető legnagyobb sávszélesség.

    A "térerő" nekem megfelel, így szinte mindenhol van elegendő belőle (3 szintes ház), de majd kelleni fog még1 MR2200ac, hogy egséges legyen a hálózat, mivel van egy plusz kisház (2 generációs), így már tényleg teljes lesz a lefedettségünk az egész épületben és a kertben is mindenhol!

    Próbáltam manuálisan külön SSID-kel is és most full autoban azaz "Smart Connect"-el használom, de igazából nem találtam sok kivetni valót, kivéve, hogy amikor MESH-be rakod a rendszert a fő routeren az 5GHz csak a magas azaz a 100-as és afölötti csatornákat hajlandó használni ...

    Összességében jó kis cucc ez, bár szerintem drágán mérik, de ugye kinek mire van lehetősége (pénze)

    Synology RT6600AX felfedezés alatt

Új hozzászólás Aktív témák