Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz vzsryl #42389 üzenetére

    Lehet hogy ezzel az április-szeptember időtartammal még nagyon bizakodó is voltál. Én június 22-én rendeltem swiftet, azt mondták júliusban kerül gyártásra és várhatóan október végén érkezik az országba. Múlt héten érdeklődtem hogy látni-e már valami elmozdulást, legyártották, esetleg hajóra rakták-e már. Semmit nem tudnak, annyi biztos, hogy ha majd beér az országba és kap alvázszámot, akkor szólnak és kell majd a vételárat befizetni. Azért ez nem teljesen normális szerintem hogy manapság egy rendelésre készült autónak nincs nyomonkövetési lehetősége. Ha rendelek az ebyről egy tetves telefontokot, ott az eladó egyből csomagkövetési számot ad, amin tudom követni mikor adta fel és hol jár a csomag. És mindezt pár dollárért. Itt meg kifizet az ember több mint 4 millát és várhat a sötétben a hívásra hónapokig. Nem tudom ez más gyártónál hogy működik, de ez így nagyon nem XXI. századi.

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák