Új hozzászólás Aktív témák

  • Wanderer89

    tag

    válasz PodMAN #40497 üzenetére

    Megfordult a fejemben, hogy beolvasztom mindenem és veszek egy Hornet packot, aztán, amikor lehet egy SH-t, szimplán csak annyi a bajom ezzel, hogy egyikben sincs ágy. Nem nagyon van olyan hajó, mint a Vanguard, az a helyzet. Ezért van Freelancer-em, (azon kívül, hogy az is tetszik). Valahogy csak kellene szerezni egy Vanguard-ot.

    Kifejtem miért van szükségem a Vanguardra, én alapvetően nem a harccal szeretnék foglalkozni, csak szeretném magam megvédeni, ha a helyzet úgy hozza. Elsődleges fókusz a felfedezésen van, akár szólóban, akár csoportban. Ez fontos, olyan hajóra van szükségem, ami egyedül is jól használható és bírja a strapát, ergó el tudok vele menni hosszabb útra is. Szeretném fölfedezni, az elhagyatott hajókat, és űrállomásokat, amik rejthetnek veszélyeket, legyenek azok kalózok, vagy más idegen lények, és itt nem a Vanduul-ra gondolok :). Ezek alapján a Freelancer is megfelelő választás lehetne, de van pár apró baki. Sajnos nem a legjobb a fülkéből a látvány, ezt szerintem tudjátok, a másik, hogy jelen pillanatban nincs hely kézifegyvernek, sőt, még EVA ruhának sincs locker. Ezen agyalok most. Jelenleg össze tudnék szedni annyi pénzt olvasztásból, hogy legyen elég akár egy SH-ra is, csak nem lehet kapni, sajnos.

    RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

Új hozzászólás Aktív témák