Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz Yllgrim #28949 üzenetére

    De jó ötletei vannak kendnek!

    Lista. - Támogatom!

    Carrack kiadása - Támogatom! Ha beindul az ipari csoportosulás, szükség is lesz újabbnál újabb roncsmezők felderítésére.

    FPS - Nem tudok lőni, lövöldében sose voltam jó... GTA V-ben viszont aranyra toltam a repülős küldiket billentyűvel.

    Vanguar - Akkor hogy lesz főnök? Ott hagyod az Endeavour-t az org-nak? Végül is, ha letelepszünk valahol, sok meló nem lesz vele, mint mobil bázissal...

    SH - Ha hajót akarsz foglalni, ahhoz kelleni fog egy Prowler is, azt se láttuk még, a hajójavításhoz meg egy Crucible, és persze még mindig nincs Endeavour, ami nagyon nem lesz olcsó az eddigiekhez képest. :B

    Lehet nekem is keresnem kéne valakit, hogy vigye a manipulátort. Ahhoz kell majd a dupla botkormány. Lehet rá kéne vennem öreget, hogy játsszon, 40 éve daruzik. :DDD

    (#28950) Nathan Boggs: Idris-t felejtsd is el. Nem hogy megvenni, de még fenntartani se tudnánk. Az már nagyon kemény org hajó, ráadásul katonai. A Hope meg az Endeavour kórház-variánsa. Ugyanaz az alaphajó.

    Szerintem ti is várjátok meg a Prowler-t. A Redeemer egy gunship, de csapatszállításra, átszállásra a Prowler lesz az ász. Lehet hülyén hangzik, de szerintem roncshajókra is át lehetne szállni vele.

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák