Új hozzászólás Aktív témák

  • mrfire

    őstag

    válasz TESCO-Zsömle #16719 üzenetére

    Pont ezért nem tudom BMW-nek érezni. Mert a valóságban azt egy drága autónak tekintem az SC világa meg teljesen más. Ott egy munkagéppel lehet felvágni, nem egy ilyen kis hajóval. Mintha (a Reclaimer helyett) egy kukásautóval állnál a BMW mellé lefitymálóan, hogy nézd nekem mim van. :DDD
    Ezért is írtam, hogy a játék világában egy átlag NPC polgár szemében lehet, hogy BMW, de a játékosok szemében nem nagyon, mert mi játékosok ennél sokkal többre fogjuk vinni.
    Sza'l ezért gondolom úgy, hogy ha azt szeretnék, hogy valahogy úgy tekintsen rá az ember mint egy menő kocsira, akkor legalább a látszata meglehetne ennek, a fentebb leírtak alapján. Az ok, hogy papíron mi, belátom, hogy jó hasonlat. Csak jobb lenne, ha a játékos is jobban érezné ezt. Bár lehet ezzel egyedül vagyok. :(

    (#16720) PenguinTea
    Az igaz, hogy nem mindenki kezd űrhajóval. De képzelem milyen könnyű lesz megszerezni egy Aurorát onnantól meg pár út és megvan a 300i-is.
    Olyan mesterségek, amikhez nem kell űrhajó max az FPS modulban lesz, illetve lehet majd gyártani ezt azt is és abból megélni, de az űrhajózás mindig ott lesz a képben.
    Mivel alapvetően ez egy űrhajós játék, nem hiszem, hogy annyira más irányba mennének. Idővel ha nagyot robban a játék, elképzelhető lehet az is, hogy annyira kibővül mondjuk. Akkor én kamposi mélytengeri búvár leszek és csikóhalszörnyekre fogok mikrohullámú puskával lövöldözni. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák