Új hozzászólás Aktív témák

  • Tommmysun

    senior tag

    válasz ftt #2701 üzenetére

    Szia!

    Köszi, pedig kerestem rá (csak kötőjellel és így nem hozta a kommented :B ).

    A külföldi oldalak tesztjeit már olvasgattam, de mindenhol kicsit ellentmondásosak a vélemények :U

    Őszintén szólva a te hozzászólásod is kicsit ellentmondásos nekem :D . Utólag megtaláltam, hogy a #2567-os kommentedben kicsit bővebben is írsz róla, minta a #2603-asban, de ott még a magas és közép tartományt nem annyira dicsérted később meg azt írtad, hogy azok is szépek. Ennek esetleg az az oka, hogy idővel sikerült beállítani, vagy csak másodszorra nem fejtetted ki bővebben? A mélyekkel is bajban vagyok, mert azt egyértelműen dicséred, máshol meg többször olvasom, hogy lehetne erősebb is :N .... nehéz így :) , a MM-ben meg hiába hallgatom, ott teljesen más lesz mint egy panel szobában. a mélyek egyébként alacsony hangerőn is "megindulnak", vagy a 790 is olyan mint a 390, hogy csak akkor jön a basszus, ha hajtva van? Csak mert a már említett panel lakás miatt nekem inkább az kell, hogy normál hangerőn is szép tiszta és dinamikus hangja legyen a rendszernek.

    Amúgy nem lenne égetően sürgős, csak úgy látom kifutó széria kezd lenni, mert itt van a 800-as helyette, de az meg nem tud annyival többet, mint amennyivel drágább. .... A TV vásárlással is úgy jártam, hogy addig vártam egy jó vételre, míg kifutott az a széria (megrendeltem egy helyről, ahol nagyon jó ára volt, de két hét múlva kibökték, hogy nem tudják szállítani, addigra meg máshonnan is elfogyott), az új meg drágább is lett meg rosszabb is (Sony XD8005 vs. Sony XE8005).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák