Új hozzászólás Aktív témák

  • paatrick

    őstag

    válasz Yodamest #61482 üzenetére

    Hát nézd megszámolni se tudom hányan mondják hogy a Trónok Harca az nem létezik, mert az utolsó évad olyan lett amilyen :D nem hiszem hogy azóta sokan újranézték.

    Szerintem ugyanez lesz az Attack on Titannal is ha manga szerint fejezik be. Pedig a 3. évad 2. fele kb a legjobb amit animében letettek.

    Nyilván mindenki másra vágyik, de engem az idegesít legjobban mikor egy futó cuccra bejelentik hogy kasza, úgy hogy még nincs vége és már tudod hogy nem is lesz befejezve soha.

    Alapból sok olyan sorozat van ami epizodikusan vagy évadonként megy és kb végtelenségig lehet vinni mert nem épít igazi történetet hogy honnan jussunk el hova. Ilyen az általad említett The Boys is, ott se tudod megmondani hogy na mi az a pont amikor vége. Boku no Hero Academia is ilyen, végtelenségig lehet vinni igazi átfogó történet nélkül.

    Míg mondjuk a Trónok Harcánál, Breaking Badnél (bár nem láttam), Battlestar Galacticánál megvan már az elején hova kell eljutni, vagy mi az a pont ahol be lehet fejezni.

    [ Szerkesztve ]

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák