Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz DarkByte #32585 üzenetére

    Az a túlélés uncsi lenne. Az a 3D nyomtató szvsz valamilyen fiatalabb embert nyomtatott, szerintem egyikük se lehet. Sőt szerintem nő lesz az. Man in Black meg eléggé vesztett helyzetben volt, még csak fegyver se volt nála. Logan-nal semmi nem lett, mivel a múltban játszódott a vele kapcsolatos szál talán az öreg énjét hozhatják be ha a Men in Black tényleg meghalt, majd ő veszi át a céget bár szerintem uncsi lenne.A park dolgozói már csak azért se lehetnek host-ok mert akkor Maeve könnyen irányíthatta volna őket ahogy tette ezt Bernard-al mikor először találkoztak.

    Szóval nagyobb volt ennek a füstje mint a lángja, nagyon akartak valami bonyolult sztorit összehozni de nekem még külön olvasgatás nélkül se okozott nagy meglepetéseket. Jó sorozat, jó színészi teljesítménnyel de nem tartom különlegesnek vagy kimagaslónak. Az a baj, hogy nem tudok egyik karakterrel se együtt érezni, akármelyiket ölik meg egy meh lett volna a válasz részemről. Dolores is olyan volt mint aki belekóstolt valami parti drogba, hol erre kószált hol arra, hol itt haluzott hol ott. Valahogy sodródtak a szereplők a cselekménnyel, én legalábbis úgy éreztem.

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák