Új hozzászólás Aktív témák

  • konyi79

    addikt

    válasz Parci #982 üzenetére

    Nem azt mondom én alkalmatlan bármire, csak cserélhető objektívet nem tennék elé. Igen, amint leírtam sok mindenre elég a kisebb szenzor. A cserélhető obik (egy obipark) ára annyira ellép már egy vázhoz mérten, nem költenék olyan rendszerre ami sötétben vagy mélységélességben nem nyújt nagyságrendekkel többet egy kompaktnál. Talán ezért is vettem sonyt, jól megrágva mit nem szerettem a 2.33'-os lapkában. Persze ha valaki a kezembe nyomna egy nikon 1-et lehet megszeretném azt is, de nem tudom mikor hozná amit a nex az 50f18-cal (jó, ezt megbeszéltük te nem szereted :) ).
    Ha az 55-210-es telére gondolsz vegyes nekem. A rajza elég jó annak, méretben se gond ha használnád, bagyon kényelmes kiegyensülyozott vele a gép. Lehet viccesnek hangzik, de sokkal jobb használni (kényelem) mint a kitet (18-55). Tény, nem kompakt méret így már, de még mindig kisebb, mint akár egy D3200 kit. A vége fényerő a nagyobb baj, túl nagy a mélységélesség, azaz hiába is lenne nagyobb mert nem szépen mos. Talán a 2 ed tag miatt elég kontúros a háttér. Szóval nem rossz, de igen, van hibája.

    madgie: Nagyon jó kép, de sokat hozzátesz a megfelelő eszköz volt nálad. Persze ff gép is hiába lett volna ott nélküled :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák