Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz q2w3 #33730 üzenetére

    Én is pont ebben vagyok, de én már döntöttem a Tamron javára. Most sokan meg fognak ölni - de számomra olyan nagy különbség nincs az f2.8 és az f1.8 között, meg szerintem rajzolatban sem, hogy a Sony fix kedvéért feladjam a Tamron zoom range-et.
    A 180-as véggel f2.8-on meg csodaszép portrékat lehet lőni.

    A másik végen ugyanez, a Tamron 17-28 f2.8 annyira jól sikerült obi, hogy én szélesre is azt venném (más kérdés, hogy egyelőre nekem nincs szükségem nagylátóra). Azt is oda tekered, ahová akarod, lehet próbálgatni 17-18-on, 20-21-en, AF is van ha kell.

    Ráadásul még ott vannak a plusz kényelmi faktorok, hogy minden obi ugyanúgy néz ki, ugyanarra kell tekerni, ugyanakkora 67-es a szűrőméret, etc.

    Primary92: Azért van a fórum :) Én nem szoktam zavartatni magam, akkor se, ha nem engem kérdeznek :D
    Igen, a másik, ami egy jó alternatíva, a 28-200-as Tamron UtaZoom, kis kompromisszumokat kell kötni, jó, és nem is nagyon drága.
    A Sony 24-240-től jobb, és azt is sokan vették / veszik.

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák