Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNgabus

    senior tag

    válasz .mf #25458 üzenetére

    Teljesen megértelek, de talán van másik olvasat is.
    Tegyuk fel a pénz relative nem számit, legalábbis pár 100e ft-ig. Mint írtam spórolás, akciók keresése, és céges vásárlás lehetősége. Így már nem olyan sok, mint írtam relative. (Most hagyjuk ezt a kis ember, minimál bér, van aki tisztességes munkával is tud jól keresni.)
    Tehát lehetőség anyagi része adott.
    Gyerekek gyorsan felnőnek, nyaralások hamar múlnak. Most akkor fotózzam végig egy 3-400e telefonnal? Az "jobb" lenne? Többségnek elég is FB és társaira. Nekem nem. Én szeretném az emlékim a lehető legjobb és számomra elérhető minőségben megőrizni. Akkor most baj az ha nem iszom/dohányzom/ hanem inkább "ezt" az összeget erre a célra költőm?
    Igen, tudom hogy nem értek hozzá, sose mondam. Viszont nem is állok neki nyomott áron esküvőket fotózni csak hogy valamennyi vissza jöjjön.
    Es miert vétek az ha egyenlőre csak AUTO módban használom? Csak profik vehetnek ilyen gépet? Nem gondolom hogy a külföldi gazdagabb turisták mindegyike az lenne. És hát nem semmi technikát látni a nyakukba lógni.
    Egyszóval szerintem vegye mindenki azt amire telik vagy igénye van és használja megelégedéssel.
    Mindenki jó hétvégét!

Új hozzászólás Aktív témák