Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz Neck #25452 üzenetére

    "Na mindegy, ettől függetlenül, nálam még kinti bérrel sem "hobbi", meg "entry" kategória a millás szett - úgy látszik, én már csak ilyen kisember maradok."

    Ezzel nem csak te vagy így - én is még egy régi A7-est használok, az obik többsége manuál, csak 2 AF-es FF obim van: a kit (amíg le nem cserélem 28-75-re, ha találnék jó áron) és a Z 16-35, arról is nehezen győztem meg magam, mert az olcsóbb UWA zoom alternatívák nem működtek a vázammal. Miközben az átlagmagyar mércéjével jól keresek (igaz a pozíciómhoz képest már annyira nem), havi béremből simán kitelne. Megtakarítás, befektetés? Persze, nagyzolás nélkül, de pl múlt héten tettem be még pár milliót állampapírokba - mert az pénzt termel. De a fotózás? Az csak hobbi, pénzt visz. Ha veszek egy új obit, csak annyi változik, hogy könnyebb, kényelmesebb lesz a dolgom, esetleg sikerül még pár olyan dolgot elkapni, amit különben nem - és mit érek vele? Pár extra lájk instán, Fb-on - mire megyek vele? (És hogy a lájkoknál mennyire nem a felszerelés (vagy a kép minősége) számít: múlt héten beszélgettem egy sráccal fotózásról, mutattam a képeim (amik kapnak 6-8 lájkot instán, 20-40-et Fb-on), nagyon tetszettek neki, tanácsokat kért tőlem, és ő is mutatta az insta fiókját: akváriumokat fotóz iphone-nal, és sokszáz vagy ezer lájkot kap képenként :DDD ennyi...)

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák