Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz sebgutkopf #1600 üzenetére

    a pana 7-14 sem kicsi, sőt, nagy. nem is gondolkodtam benne soha (sőt, gyakorlatilag semmilyen pana zoomban). de arról legalább lehet tudni, hogy egy hibátlan, pro üveg. és van hozzá olyan váza a panának, amivel kényelmes megfogni. akárhogy csűröd és csavarod, a helyzet az, hogy a nex vázak kicsik, a nex obik pedig nagyok. és több a rossz képminőségű, mint a nem. ez nem ész nélküli fikázás, te kampányolsz mellette, amióta csak megvan neked, pedig tényleg ezer sebből vérzik az egész. azért nem hangoztatom, hogy a pana milyen, mert ott nincs egy ilyen kampányember, aki a nagyra azt mondja, hogy kicsi, a rosszra, hogy jó.

    a szenzor eddig nagy érv volt, most már nem az. a videó egyénfüggő, neked fontos, másnak nem. és egyébként sem azt mondtam, hogy a nex rendszer nem elég jó egy csomó célra, vagy hogy irracionális döntés volna. azt mondtam, amit fent írtam: a váz túl kicsi, az obik túl nagyok. úgy pláne, hogy együtt kéne használni őket.

    de mondd azt, hogy szépen mutat a 10-18 egy nex vázon. vagy az 55-210. vagy a 18-200. szerintem röhejesen mutat.

    [ Szerkesztve ]

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák