Új hozzászólás Aktív témák

  • AuroraI

    csendes újonc

    válasz LittleShark #581 üzenetére

    Szia KicsiCápa,

    Olvastam, értem, feldolgoztam amit írtál, és ami lezajlott, de azért én nagyon örülnék valami önállóan a samsung TV-n használható filmezős lehetőségnek! Számomra ez volt igazán a specialitás tőled! Nagy titokban nem használsz, készítesz, tervezel valami ilyesmit, sokak nagy örömére? Avagy csak privátban?

    A korábban működő pendriveos slimflix, és az azelőtti verziók zseniálisak voltak. S én legalábbis nem találtam még máshol ilyen irányú fejlesztést. Persze tudom, vannak módok a TV-n filmezésre, meg a fizetős lehetőségek is, mielőtt valaki okosan ideírná, de ennek korábban meg volt a maga varázsa. Én biztatnálak!

    Ha mások tudnak, használnak valamilyen működő ilyen appot, akkor kéretik megosztani a tudást!

    Ja, és pl magam is készítek felirat fordításokat, egyéb tevékenységeket, az úgynevezett netes közösség érdekében, teljes mértékben ellenszolgáltatásoktól mentesen. Mert azért valamit jó bedobni ebbe a kalapba, ha már kiveszel abból sok jó dolgot. Szerintem ez így kell működjön.

    Köszi!
    AI

Új hozzászólás Aktív témák