Új hozzászólás Aktív témák

  • zacky74

    csendes tag

    Hosszas fontolgatás után én is B650-est néztem ki csak mire a héten odáig jutottam hogy rendelek addigra kiderült hogy nincs sehol csak 652-esek ill. a C szériát már elkezdték forgalmazni. A PcDream-nél rendeltem mivel adtak bevezetési kedvezményt így aránylag nem volt a B650 és a C650 között árban nagy különbség.(szállítás rendben ment 2 nap alatt többszöri telefonos egyeztetéssel)
    Gari-t szürkét kaptam és 2+1év.

    A kis Samu-m még ugyan csak 2 napos de egy-két új dolog amit találtam eddig:

    1. DTS valóban van a gépben és az MKV fájlokban több hangsáv esetén le is tudja játszani. Ami viszont idegesít hogy az MKV-ban lévő feliratokat nem tudom előhozni.
    Ha valaki tud megoldást akkor pls help!

    2. A távirányítót átgyúrták egy kicsit így kicsit tömzsibb lett viszont kényelmesebben elérhetők a gombok mint a B650-eshez kapottal. A felülete fekete faerezet-matt mintát kapott így már a vacsi nyomai nem látszanak meg a felületén.

    3. A Content Library-t berakták at Internet TV funkció alá ahonnan a webes szolgáltatások is elérhetők (YouTube,Picasa,Weather stb.) index.hu-nak nyoma sincs.

    És a lényeg hogy miután átírtam a képi beállítások a javasoltakra a kép nekem is zöldesnek tünt úgyhogy kicsit finomítottam rajta. Ezután jött egy kis teszt MKV és stb lejátszás majd a DVD lejátszó upconvertjét beállítottam 720p-re és beraktam a Gyűrűk Ura 2.-őt és azt hittem hanyatt vágom magam olyan képet produkált hogy az valami eszméletlen.
    A képnek olyan mélysége és részletessége van hogy még moziban sem lát az ember.
    Eddig azon gondolkodtam hogy veszek hozzá BluRay-t majd de egyenlőre felesleges mert már ez a megjelenés is fantasztikus és azt hiszem kezdhetem a DVD gyűjteményemet újra nézni.

    Nekem rendesen jön a DVB-T de azt már látom hogy berakni a kábeles csatornák közé
    sem lehetséges.
    Akinek viszont van ötlete hogy lehet megoldani aazt hogy a DVB-T és a kábel tv (analóg) jele együtt bemehessen a TV-be és így mindkettőt használni lehessen.(elosztóval próbáltam de az nem működik)

    Újabb infókkal majd még jelentkezem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák