Aktív témák

  • Alex91

    félisten

    Fél éve készülök Wave-et venni, megvártam a fekete változatot is (Most még egy TG01-em van, amivel meg vagyok elégedve), és egyszer csak meglátom az egyik fórumon, hogy ez a Super AMOLED kijelző, amit a Wave használ PenTile mátrix elrendezésű (két zöld színszűrő osztozik egy piroson és egy kéken), ami elvileg azt jelenti, hogy a telefonnak nem 480x800 az effektív felbontása(Hanem csak 392x653). Amikor megláttam először a kijelző adatait azt hittem, hogy ez a tökéletes számomra, de így már sajnos nem az (Gondoltam, hogy megközelíti az iPhone 4 pixelsűrűségét, ami kb. 329 dpi. Ha a gyárilag megadott felbontással - a 480x800-al számolunk, akkor ez akár igaz is lehetett volna - kb. 283 dpi, így viszont csak kb. 231 dpi). Ennek a kijelzőtípusnak ugyanis az a sajátossága, hogy a képeket és filmeket gyönyörűen jeleníti meg viszont, ahol éles dolgokról van szó ott kissé gyengébben teljesít.

    Ebben is ilyen kijelzo van?

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

Aktív témák