Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz Thrawn #4158 üzenetére

    de komolyan gondolom. A letöltést nem bünteti semmi, mert nem él vissza a szerzői joggal. Nézz utána. Ha pénzt kérnek azért amiért nincs joguk az a büntetendő, mert visszaél a szerzői joggal.A megosztás szintén kopirájt sértő, mert terjeszteni sem lehet engedély nélkül. Viszont ha valaki megveszi rá jogot akkor már terjeszthet. Így működnek a zenecsatornák pl vagy a youtube, vagy a legálisan működő fénymásoldák. Azt csak mellesleg jegyzem meg, hogy az efajta terjesztésből általában sem a kiadó sem a szerző nem kap egy fityinget sem, mivel a lé az államkasszába vánrdorol, onnét meg ki tudja kinek a zsebébe... Azért írtam litániát mert kifakadtam azon hogy jobbról balról mindenki minden lében kanál akar lenni, amivel már tele a hócipőm. Nem akarok linket, mert azért egyből ban járna, magam is be tudom ütni a keresőbe a kulcsszavakat. Csak kiváncsi voltam mások véleményére, hogy milyen játékot lenne érdemes kipróbálnom, és azért ebbe a topicba írtam, mert a Stalker azon ritka fps-ek egyike amelyik tetszik, gondoltam ígyy könnyebb lesz valami hasonlót találni. De am most adtál egy jó ötletet az avatáromhoz...

Új hozzászólás Aktív témák