Új hozzászólás Aktív témák

  • Bencom ™

    őstag

    no, hogy újrakezdtem, másodjára is úgy jártam, mint régebben írtam: visszatérve az agropromból valami brutális respawn van: tizesével teszi le a járőröző katonákat és banditákat, amint kinyírok egy adagot, vagy 15 kutyát pakol elém, vagy újabb 10 katonát/banditát.

    Nem akartam hinni a szememnek... vissza akartam menni a kordonba sidorovichoz, mielőtt elmegyek a bárba, mert adott két autómata feladatot, és fel akartam markolni a jutalmat, de előtte még gondoltam segítek a hangárban lévőkön, ott leírtottam 15 banditát. Utána mentem vissza a roncstelephez, ahol, mikor először jösz ide, van egy kis csetepaté... útközben összefutottam tíz banditával meg 10 kutyával, aztán a roncstelepen volt 3 haldokló stalker és 15 bandita. Jó, leírtottam őket, felélsztgettem a stalkereket, erre kapásból megint jött 10 bandit, meg 10 kutya, ok, mondom elmegyek hátra, ott van egy kis bandit camp, meg egy valag anomália (asszem vortex vagy vmi ilyesmi) és a terület tele van húscafattal, meg soullal (legalábbis egyet láttam és meg is szereztem). No de előtte ott volt 15 bandita, azokat leírtottam, és mielőtt tovább mehettem volna, a hátam mögött lövéseket hallok: a szeméttelepet megint megrohanta 10 bandita. Őket leírtottam, megint jött mét tíz bandita valahonnan a kordon irányából, leírtottam őket is, visszamentem a lélekért, megszereztem, mentem vissza, megint tele volt banditákkal (asszem 15 volt) a szeméttelep, aztán miután leszedtem őket, megint jött tíz a kordon felől, miután leszedtem jött tíz oldalról, azokat is leszedtem, aztán megint jött tíz a kordon felől de akkor már sűrűn anyáztam, mert lőszert már csak hírből ismertem, és inkább elsprinteltem mellettük, a csekkpojnytynál pályát váltottam, odaát 6 stalker fogadott, az outposton kívül pedig 10kutya meg egy pseudo dog, aztán 5 bandita, majd megint 10+1 kutya, majd megint 10+1 kutya majd 5 vadkan, majd megint 10+1 kutya, ekkor értem el a vasutat, nem mentem át a híd alatt, hanem elmentem a lyukig ami a keritésen volt, kapásból alatta volt két bandita, leszedtem őket, visszamentem az útig, ahol 13 stalker rohanta meg éppen a parkolót (őket is rendesen respawnolták) és még 15 kutyán keresztül kellett sprintelnem, hogy a rookie camp-ba érkezhessek sidorovichoz.... és ez nem Hell fokozat, hamem sima alap stalker, 00001-es peccsel, és stalker fokozaton. Szerintetek normális ekkora Respawn ennyire az elején? (még csak most hoztam el a doksikat az Agropromból...) aztán visszafelé már nem volt ENNYIRE durva a respawn, de még akkor is elég erős volt...

    És mondom, legutóbb is kb így jártam csak akkor nem küzdöttem magam visszafelé, hanem a bár felé mentem.... normális ez??

    u.i.: egyébként már ki az agropromból sem volt egyszerű az út: kiírtottam a katonai bázist, akkor jön egy helikopter ugye, és lepakolja az embereket, azokat is végig írtottam, de közeledve a kijárathoz már elkezdte ezt a tizesével lepakolást, ráadásul folyamatosan jöttek a roncstelep felől ( a pályán kívültől... vicces is volt hogy leszedtem a katonákat, de nem tudtam elvenni tőlük a szerkót, mert a kapun túl voltak, és azt nem lehet megkerülni, mert átrak a következő pályára).
    Míg elértem a kaput addig (a pályán kívüliekkel együtt) 5 10-es csoport jött velem szembe, és a legfurcsább, hogy volt köztük ( a katonák között) egy-két bandita is, de nem írtották egymást, csak engem....

    na meg azt meg már mondtam, hogy a roncstelepnél kapásból a pálya betöltése után 15 bandita vár, plusz 15 ostromolja a hangárat.... onnantól meg tényleg leírtam a hazafelé vezető utat sidorovichoz....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák