Új hozzászólás Aktív témák

  • Bencom ™

    őstag

    válasz Brent #3417 üzenetére

    hehe, vagy csak megorroltak rád, és nem felejtették el, nem biztos hogy banditák voltak :DDD

    proci985: a traider modot feltettem csak kipróbálás szintjén az éjjel, és fos. Bárhol bármit a legegyedibb puskáig és lőszerig meg lehet venni, így egy csomó küldetés eleve értelmét veszti, és irreális lesz tőle az egész!
    Pl a Big Ben-t, amiből az egész játékban csak egy van, vagy a lightended IL-t, amiből szintén csak egy van egy MASTER nevű stalkernél, most már bárkinél beszerezhető... Vintar 24K-ért van, asszem 600 golyót is lehet hozzá venni, tegnap vettem a bárban, majd kimentem, és 200 golyót elhasználva a TELJES bár területét kiírtottam. tölténnyel mindennel együtt 30K-ba került, és nem játszottam túl jól, az a fegyver olyan, hogy szórakozás vele ölni... Akkor ha 200 golyóval ki lehet írtani a bárt, a teljes zónát 1200 golyóból simán ki lehet... Ergó csak összegyűjtesz KB 40K RU-t, elmész a legelső kereskedőhöz, feltankolsz, és akármilyen béna vagy, már gyakorlatilag nyertél is.... Ez hol reális, kérdem én? Van a simába is Vintar, de nem egyből, meg kell érte harcolni, el kell odáig jutni, és ez így mindjárt reálisabb szvsz....

    Szóval a traider mod = barominagy csít. Tönkre vágja a játékélményt.
    Le is szedtem szinte azonnal.

    Viszont a repair mod hasznos, azt fel is tettem, csak a szövegek se nem angolok se nem magyarok hozzá, mert a beszélgetésnél kb ez van:
    0_repair_dialog_4
    ha erre kattintok akkor lesz még három lehetőségem:
    0_repair_dialog_5
    0_repair_dialog_6
    0_repair_dialog_7
    bármelyikre kattintok utána lesz még kettő:
    0_repair_dialog_8
    0_repair_dialog_9 :DDD
    De végül is, kattintok az elsőre, majd megint az elsőre, akkor megjavítja asszem a fegyert, utána nyomok egy F-et, majd még egyet, és akkor megint a négyesre, majd az ötös már kiesik a listából, akkor kattintok a hatosra, és kész a vért is, utána megint F :DDD

Új hozzászólás Aktív témák