Új hozzászólás Aktív témák

  • ' Tzs ,

    senior tag

    válasz Dhampir #15924 üzenetére

    Te játszol vele?
    Hát a legújabb frissítését még nem láttam, de eddig nem volt rossz amit viszont igen. Pld. elég ijesztőre sikeredett az első találkozás a Black Stalker-rel. Megléptem előle persze :D Van egy fajta atmoszférája a játéknak ami nem fogható a stalkerekéhez, de azért ez is be tud szippantani. Az utolsó frissítés grafikailag eléggé megdobta az eddig látottakat, bár most pihentettem a játékot pár hónapig, mert a félig magyar félig angol szövegek miatt nem volt igazi élmény. Minden frissítés után újra kellett kezdeni a játékot. A katonák az eddigi verziókban igen buták voltak, remélem kijavítják majd ezt is. Illetve a fegyverek fejlesztését is...Ami mérgesítő volt, az az első verziókban a saját táborod felépítése című jelenet -erre kifejezetten emlékszem- majdnem abba is hagytam a játékot ez miatt, plusz az elgázosított szobába való csapdába esés ill. hogy a maszkot nem lehetett felhúzni és kampec mindenképpen. Gondolom ezek javítva lettek közben azóta. Azt még ide kell írnom, hogy negatívan értékelem a pályákon eltölthető időt! A küldetésekre van 30 perc mondjuk és ha nem végzel időben, akkor valami kitörés jön elvileg -én ezt soha nem vártam meg- ami legyalul akkor is ha pld. egy földalatti bunkerban rejtőzködsz, tehát mindenképp kampec.
    Összességében a sztorija tetszik, érdekel a vége, plusz az a kis szerkezet is jó poén, amivel időben, térben tudsz teleportálgatni.
    Továbbiakat hamarosan -ha érdekel-, most fogom újra kezdeni... ötödszörre... :D

    [ Szerkesztve ]

    S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

Új hozzászólás Aktív témák