Új hozzászólás Aktív témák

  • Laris2

    aktív tag

    válasz shield #14570 üzenetére

    Szia. Végigmentem az egész telepítésen. Leírom a sorrendet. Az összefoglalóból letöltött Fotográf gamedatát kicsomagoltam, és beleraktam az alapjátékba. Valamilyen oknál fogva el sem indult a játék, de ez nem probléma. Ezután elkezdtem az angol szöveget rátenni, amit nem fölülírattam, hanem eggyessével a bal egérgombot használva, ez pár perces munka, de tuti. A lényeg amikor felülírogatod. megjelenik egy idő után az ablak alatt egy piros csík, és amikor kiér a végére zöldre változik, ekkor kész a felülírás. A nagyon fontos fájlok script, /configon belül a gameplay / misc / text / weapons fájlok felülírása. Ezután indítsd a játékot, most már indulni kell, és ha találsz orosz szöveget pl név fegyver, akkor rossz az angol felülírás. ha oké ugyanígy mehet rá a magyarítás.
    Egyébként az összes párbeszéd a feladat lista a feladatok részletes ismertetése, és a fontos SMS-ek le vannak fordítva, és még sok minden más is.Hogy nekem miért így működik nem tudok rá válaszolni, és én ezt csak a Fotográfnál tapasztaltam, már három evvel ezelőtt is. Ha sikerült jelezheted.

Új hozzászólás Aktív témák