Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz nem_tom #14304 üzenetére

    A végkimenetre nem sok hatással vannak a döntéseid, csak menet közben változnak dolgok. Pl ha kihagyod, vagy rosszul csinálod meg a mocsárban a banditairtást, akkor később az egyik feladatnál nincs választási lehetőséged békés megoldásra. És még pár hasonló. Ripley-vel is többféle variáció lehet a kapcsolatotokban. De itt is inkább menet közben. Sikeresen elkiséred vagy elveszíted. Esetleg kinyírod. Bizonyos variációkban nem tudod meg róla az igazat, más variációkban igen, más módon lesz a segítségedre, vagy egyáltalán nem lesz alkalma segíteni. stb...

    A végén tulajdonképpen három befejezés lehet.
    1: kinyír az áruló (nem tudod lenyomni a bandájával együtt)
    2: elintézed a kapcsolótáblát. Akkor az idegen ott ragad a kikapcsolhatatlan kupola alatt
    3: kikapcsolod a kupolát. Az idegen kiszabadul és azt csinál a Földön amit csak akar.

    Nekem ennyi jött át a végéből, További infó nincs a szövegekben sem.

    A blokád előtti részen mindeképp ott kell hagyj rengetg begyűjthető cuccot, mert még a spéci exoban se tudod elcipelni, megvenni meg senki se tudja, mert nincs elég pénzük.
    Én a Hangárban hagytam rengeteg holmit, az aknában lévő ládában, később meg Jantaron a gyár busz melletti kocsiban.

    [ Szerkesztve ]

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák