Új hozzászólás Aktív témák

  • Dhampir

    félisten

    válasz SaGa59 #14128 üzenetére

    Végül tegnap megoldottam ez alapján (eddig nem vettem igénybe, de mivel pár méter sima járás után is kifulladok, kerestem a könnyebb megoldást). :B
    Hiába láttam azt a fenti lyukat, de nem gondoltam volna, hogy sikerül felmászni rá.

    Általában túlerő esetén inkább elfutok, ha értelmesebb megoldást nem találok (szégyen a futás, de hasznos alapon), de még kipakolt cuccokkal is akkora a többletsúlyom, hogy egyáltalán nem tudok szaladni, sőt járni is nagyon nehezen, annyi mindent összegyűjtögettem.

    Utána Coopernek és a Bárba is eladtam amit lehetett (hülye fejjel az egyetlen Medúza-képződményemet véletlenül eladtam, de már elmentettem ezt az állapotot. :( ), de még így is 135-155 kiló között van a súlytöbbletem, ráadásul Cooper embere még fel is cuccolt, újabb terhet függesztvén szilaj bőrnyakamba. :D

    Sajnálom az eladott plusz páncélokat és fegyvereket. Rengeteg elsősegélycsomagom is van, ami szintén nehéz, viszont nem merem elrejteni, mert mi van akkor, ha már nem enged a játék visszatérni.

    Netán, ha drasztikusan lecsökkentett ellátmánnyal haladnék tovább (csak pár darab konzerv, kötszer, lőszer stb.) akkor meg ki tudja, hogy mi vár rám, ha kifogynék a készletből. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák