Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shield

    Topikgazda

    válasz Sensut #31725 üzenetére

    Én nem értem ezt az egészet, nálad megy szépen a mod, én megint mentési problémával küzdök. Már ez a 4. újra játszás.
    Ahogy tanácsoltátok, leraktam a sok cuccost és sok mindent eladtam. Na így már Navigátorral át tudtam menni Jupiterre és vissza. Elvállaltam Csapajev távcsöves küldetését, de már Gavrral az emberével nem tudtam elmenni Jupiterre. Out of memory hiba miatt. Az Erdőgazdaságban nem lehetett menteni. Közben megjöttek a pókok is és sokakat megöltek, közben én még nem is lőhettem mer akkor megfagyott a játék.
    Kimenekültem a hídhoz, jöttek utánam a banditák, mert már ellenség lettem, ott már lőhettem őket és még menteni is lehetett. A küldetés ugrott, Csapajev is halott volt, összeszedtem a cuccost és életben találtam Gavrot és az Informátort. Gavrral áttudtam már menni Jupiterre.
    A kettőzött gránát küldetéshez akartam összeszedni a cuccokat, de itt is a mentési gondok léptek fel, pedig 100kg alatti a cuccaim és a tárolóból rengeteg cuccot átvittem Zatonra eladni. Eddig amikor sok cucc volt a tárolóban és nálam is nem volt egyszer sem ilyen gondom, rohadtúúúúl nem értem az egészet.
    Ez a 4. neki futásom a modnak, múltkor ezért sokalltam már be és hanyagoltam az egészet hosszú ideig, de nem oldódik meg.

    Erdőgazdaságnál: out of memory és ez csak ez.
    ! Unknown command: dump_infos
    ! Missing ogg-comment, file: g:\s.t.a.l.k.e.r. - worlds\s.t.a.l.k.e.r. - call of pripyat - a diverzans\gamedata\sounds\radio_music\radio_music_10.ogg
    intro_start game_loaded
    * MEMORY USAGE: 582845 K
    * End of synchronization A[1] R[1]
    intro_delete ::update_game_loaded
    ! Invalid weather name: dynamic_zaton
    stack trace:

    0023:098E057B xrGame.dll, CDialogHolder::CDialogHolder()

    ___________________________________________________________
    Janov állomás és környéke:

    FATAL ERROR

    [error]Expression : 0
    [error]Function : ErrorLog
    [error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_engine_script.cpp
    [error]Line : 49
    [error]Description : INCORRECT LOAD [_se_actor].[5296][1]

    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    render[8998 K]
    * [x-ray]: economy: strings[66058 K], smem[555899 K]
    ! load/save mismatch, object: ''
    ! load/save mismatch, object: ''
    ! load/save mismatch, object: ''
    ! load/save mismatch, object: ''
    ! load/save mismatch, object: ''
    ! load/save mismatch, object: 'sleeping_bag35588'
    stack trace:

    0023:6DA55148 MSVCR80.dll, memcpy()
    0023:00284DDC xrCore.dll, NET_Packet::r()
    0023:00296212 xrCore.dll, NET_Packet::r_u16()

    [error][ 87] : A paraméter nem megfelelő.
    --------------------------------------------------------------------------

    FATAL ERROR

    [error]Expression : I != levels().end()
    [error]Function : GameGraph::CHeader::level
    [error]File : d:\prog_repository\sources\trunk\xrgame\game_graph_inline.h
    [error]Line : 153
    [error]Description : there is no specified level in the game graph : 11

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    FATAL ERROR

    [error]Expression : 0
    [error]Function : ErrorLog
    [error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_engine_script.cpp
    [error]Line : 49
    [error]Description : INCORRECT LOAD [_se_actor].[30][1]

    --------------------------------------------------------------------------------------------

    FATAL ERROR

    [error]Expression : fatal error
    [error]Function : out_of_memory_handler
    [error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\xrDebugNew.cpp
    [error]Line : 336
    [error]Description : <no expression>
    [error]Arguments : Out of memory. Memory request: 2097152 K

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    IDE feltöltöttem az összes logot. Megkérek MINDENKIT, aki tud segítsen, mert nagyon elvagyok keseredve, így nem tudom tesztelni a fordítást.

    S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

Új hozzászólás Aktív témák