Új hozzászólás Aktív témák

  • Lizingrider

    csendes tag

    válasz MHA #5808 üzenetére

    Szia, nem akarlak elkeseríteni, de én voltam, vagyok a "hasonló eset" csak én nem web kártya számlára, hanem megtakarítási számlára utaltam OTP - be, még áprilisban. A pénz azóta sem jött meg és Revolut számlára sem jött vissza. OTP írásban válaszolt annyit, hogy hozzájuk nem érkezett ilyen utalás, Revolut azt válaszolta tőlük elment. Most június 26. óta van egy nyitott chat Revolutnál ahol újra kértem őket, hogy a K&H levelező bankuknál kérdezzék már meg, hogy wtf? Pont ma kérdeztem újra meg a chatben, hogy mi a helyzet, senki nem válaszolt. Szerencsére 5 ezer Ft bánta, de nekem tanulság, hogy Ft számlára nem utalok, mert az ilyen esetekben, ha a cél számla hibás akkor nyomozhatod hol akadt el, nem megbízható. Azóta inkább kifizetem azt a pár száz vagy ezer Ft-ot az utalásért, ezt nem bízom a Revolutra. De ez nem tántorított el tőle, mert egyébként arra amire való, arra nagyon jó, kártyázni ingyen, váltani jó árfolyamon és családban, barátok közt Revolut accountok közt azonnal ingyen dobálni a pénzt, ebben verhetetlen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák