Új hozzászólás Aktív témák

  • Solymi81

    aktív tag

    válasz Friczy #25250 üzenetére

    A Revo abból a szempontból jó, hogyha mész valahova, akár külföld, akár belföld, akkor lehetőséged van szinte bármilyen devizát használni illetve csak annyi lesz rajta, amennyit te akarsz rárakni.
    Így nem kell a normális kártyádat magaddal cipelned és attól félned, hogy mi lesz ha ellopják.
    A Revonál ha ez megtörténik, akkor max azt az összeget bukod ami a kártyán van és azonnal le tudod tiltani az App-ban.

    Sőt, ha jól tudom, de javítsatok ki ha tévedek, hogyha olyan helyen használják a kártyád ahol nincs a közelében a teló, akkor nem engedélyezi a vásárlást.

    Árfolyamváltozásból adódó nyereséget most már nem nagyon lehet rajta csinálni, valszeg ez volt az egyik oka amiért limitálták a váltás max. összegét, de azért előtte se volt az olyan hűde nagy összeg.
    Az ilyet amúgy is nagyobb, milliós nagyságrendű összeggel érdemes csinálni és akkor már inkább tőzsdézni vagy befektetni.

    Amúgy meg a Crypto-t említette itt valaki korábban, azt néztem én is, mert elég jónak tűnik, de még bele kell ásnom magam.

Új hozzászólás Aktív témák