Új hozzászólás Aktív témák

  • p a s s e r

    őstag

    még mindig napi szinten lepődök meg dolgokon...

    csorgok fel vadászós szekérrel szeszt főzni, egy játékos a tall trees-i moonshine shack előtt meg éppen egy legendás aligátortól vesz mintát... térképen egyik sem látszott... nyilván ez meg volt mókolva, de érdekes volt...

    azt sem tudtam, hogy van olyan resupply küldetés (bayou-ban), amiben vonatról kell megszerezni a zsákot... mondjuk nem is értem, mert a második vonattal jött csak, az is a világ végéről (rhodes-on túlról) és mire elérhető közelségbe ért, eltelt vagy fél óra, mert ugye minden állomáson, és megállóhelyen megáll...

    az első alkalommal fordult elő, hogy mentem át a nagy viadukton kiszállítós szekérrel és jött szembe a vonat... az olyan fcuk érzés, amikor elkezdessz tolatni és rájössz, hogy esélyed sincs...
    :)

    azt nem tudja valaki, hogy ki lehet-e valahol kapcsolni, hogy a ló gondolkodjon? néha tényleg hangosan anyázok, amikor vadul fordulok vele jobbra, ő meg dob egy kilencven fok balrát slick patákon, majd becsapódik valamibe... állandóan felülbírál... meg mostanában jön-megy magától, de a karakterem is... előre is kösz!

    beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

Új hozzászólás Aktív témák