Új hozzászólás Aktív témák

  • Cr00py

    senior tag

    válasz ribarszki #3879 üzenetére

    Tegyél fel egy speedtest appot, próbáld végig a wifi csatornákat. Próbálj meg fix csatornát állítani, hátha az segít.

    2,4 avagy 5Ghz-t használsz?

    Ha van rá lehetőséged, érdemes lehet beszerezni egy usb to lan átalakítót, és kábelen adni neki a netet. ( itt a topikban vannak már kipróbált, biztosan működő típusok.

    2.4Ghz-nél nehéz lehet viszonylag "szabad" csatornát találni, főleg lakótelepek, panel házaknál.

    Itt nálunk is van rengeteg, pedig ez nem panel, én pont emiatt használok 5Ghz-t.

    Egyébként nem tölt valami frissítést a háttérben, pl play store-ban?

    Én kikapcsoltam az autoupdate-t, manuálisan frissítem majd ami kell + egy csomó dolgot letiltottam, ami felesleges. pl a kínai szótár/ billentyűzet, vagy mik azok.

    Ez pár kbps tényleg nem optimális.

    Én a speedtest-el kezdeném.

    ha új a cucc, akkor nem hiszem, hogy tönkre ment volna.

    (#3880) ClayMore : Azt sajnos nem tudom, hogy lehet-e , avagy miként. Gondolom alapértelmezetten a box belső tárhelyére tölt le / telepít. én sem olyan régóta vagyok box tulaj, illetve én még nem töltöttem le semmi közvetlen háttértárra, csak pár appot tettem fel pendrive-ról a boxra, amiket gépről töltöttem le apk formában. + ugye a playstore-ból letöltött 1-2 apróság, pl kodi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák