Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz anorche1 #202 üzenetére

    Éles rendszerként én lehet nem raknám fel elsőre, én vsz VHD bootban fogom használni, ezen leírás alapján, Windows 8 boot VHD-ból egyszerűen, vsz működni fog W9 esetében is.
    Meg ezeket a Preview verziókat véglegesíteni mindig macerás, élesbe jobb inkább csak az RTM-et feltenni.
    Emlékszem vmire a 8.1 Preview-nél , h csak angol nyelv volt elérhető, mert mást nem engedett felrakni :F , Pedig Win8.x-ben ugye szabadon lehet nyelveket pakolászni rá. Win7-nél csak az Ultimate és Enterprise kiadások tették lehetővé.

    Nem tudom IE milyen lesz, 11, 12, illetve WMP mit tud majd, de pl. utóbbi esetében a modern Metrós verzió lejátszik olyan formátumokat is, amit asztali nem, illetve úgy tudom natívan kezeli a 4K-s felbontást.
    De bizonyos külső programok, mint a VLC, MPC-HC, xy AV, képszerkeztő mondhatni már kötelező Windows kiegészítők lettek az évek alat , mert a beépített gyári megoldások valóban sokszor elég vékonyak....
    Vsz lesz ezek terén vmi fejlődés, de nyilván nem akkora, h előbbi programokat full kiváltsák...pl. nem hiszem, h a beépített Defender, v Win7-re MSE a (közel)jövőben olyan szintre jut, h kiváltsa az alternatív megoldásokat, felvegye a versenyt egy Kaspersky, Bitdefender és társaival... :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák