Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz Malachi #1 üzenetére

    Pedig egyszerű. Olyan árrés van a termékeken, hogy simán összejön a 100 millió, de lehetne 100 milliárd vagy 100 csilliárd is. ;] De mivel nem lett, így kudarc.

    (#22) bambano: Open Source-nál a programozóknak kicsivel nagyobb beleszólása van a dolgokba. Commercial szoftvereknél általában kuss van nekik és az van, amit a vezetőség mond. Ha egy pixel nem tetszik a vezetőnek (aki akár segghülye is lehet hozzá), akkor azt is átszínezteti vele.

    Amúgy meg épp az lett szerintem a Gnome-mal is a probléma, hogy olyannyira szem előtt tartották a tapibaszokat, hogy a végén már csak arra fejlesztettek és a desktop környezetet egyfajta "backward compatibility" szintre degradálták. A Unity is ezért született, meg a Wayland helyett a készülő Mir.

    (#23) hcl: Az hozzátartozik. Tapibaszokon a legjobb a csempés tapibasz-certified™ szoftvereket használni. Azért fejlesztették le őket. Ezúton is visszavonom minden kritikámat amivel régebben a Chrome-féle ablak+címsáv design-t illettem, mert a desktop Chrome a tapibaszos dolgokhoz (akár IE10, akár bármi, tökmindegy) képest valóságos űrrepülőgép-szimulátor.

    Nekem amúgy a kedvencem az volt (bár nem használtam sokáig), hogy Windows gomb, írtam a szöveget a kereséshez (már a Metro UI-n), aztán ha olyan szoftverre klikkeltem, aminek volt Metro UI-s változata, akkor a MetroUI-n nyílt meg a buta változat, nem a desktopon a normális.

Új hozzászólás Aktív témák