Új hozzászólás Aktív témák

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz .Szaki. #270 üzenetére

    Én is fogom a fejem, amikor Csaba ellen olyan érveket hoznak fel, hogy csak a nézettség miatt szidja az Apple-t.
    Épp ő az, aki nekiáll clickbait tartalmakat gyártani egy kis youtube aprópénz miatt, amikor ennél sokkal jövedelmezőbb szponzorációkat is utasított már vissza, mert nem akart olyan dolgokat mondani, ami nem igaz.
    Sokaknál valamiféle lelki válságot okozhat, ha rosszat hallanak a kedvenc márkájukról, vagy én nem tudom. :D
    Nyilván nála az is megérthető, hogy vagy egy évtizede almát használ, nyilván nagyon szereti / szerette a dolgaikat, és mind időben, mind pedig pénzben elég durva áldozat lenne lecserélni az egész ökoszisztémát.
    Mondjuk nem tudom, mennyire ismeri a konkurens cégek megoldásait, de szerintem nem járna jól a váltással. Jobb élményt nem hiszem, hogy kapni fog, mint most. Esetleg olcsóbban kb. ugyanezt.

    AnonimInc meg egy rossz vicc. Valamelyik "teszt" során végig azért fikázott egy amúgy tök jó telót, mert máshogy vannak a dolgok, mint iOS-en. Ez aztán az objektivitás. :D

Új hozzászólás Aktív témák