Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz legendary #111 üzenetére

    #112-ben össze lett szedve nagyjából a lényeg... egyébként a: "A mai fiatalság csak hagy döntse el maga, hogy ők mit látnak jónak." hozzáállás miatt tartunk ott, ahol... túl sok meg van engedve már a mostani serdülőkorosztálynak... nem vagyok vén... bő 1hónap múlva leszek 26, de 10-15éve nem engedtek meg ennyit a fiatalságnak... nem volt ilyen, hogy pl: fiúk festették volna magukat a suliban... ha így lett volna, szerintem páran megtalálták volna őket szünetekben és elkenték volna őket... meg olyan sem volt, hogy a diák visszapofázott/nekiment volna a tanárnak büntetlenül... nem volt ennyi feljelentgetési ügy sem, ha mondjuk kapott 1 sallert a hülyegyerek... inkább otthon is kapott mégegyet, ha beszámolt a dologról (nevelési céllal)... nem állok az agresszió pártján, de az a rendszer jobban működött... nem arról szólt fiatalnak lenni, hogy: akinek van pénze menő cuccokra/drogokra és plázázik egész nap, az lesz a menő és neki kötelessége másokat lenézni/fikázni, azokat, akik mondjuk egyszerűen próbálnak élni... és ezt még lehetne jó sokáig fotózni...

    a myvip/iwiw/stb nevű foschtartályokról meg annyit: először közösségi oldalnak indult... mindenki felvette az ismerőseit, stb... szerintem addig nincs is gond, amíg a tényleges ismerősöket veszi fel az ember, mert hasznos... pl osztálytalálkozót vagy bármit sokkal egyszerűbb a segítségével összehozni... de átbillent az egész a túloldalra: rengetegen jelölgetnek összevissza mindenkit, akit csak látnak... mert ez valami státusszimbólum lett közöttük->"minél több ismid van és minél több a pózoló képed, annál menőbb vagy" :( és ennél van még lejjebb is: segéllyel pózoló********* egyének, amikor műanyag pisztolyokkal/cigivel/piával pózolnak meg írnak ilyeneket a képre, h "maffiózó/stb", az már mindennek a legalja... ********

    Racecam: sorry a zöld-téma miatt... azt hittem, hogy ennyi még belefér... de akkor ennyi sem :) (nem reklámozni próbáltam)

    [ Módosította: Racecam ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák