Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    elég mély pöcegödör szintjére süllyedt már az iwiw, de a myvip 1000szer túltesz rajta... ez van... a felhasználók 90%-a közel nem arra használja, amire elvileg készült az egész rendszer... de legalább néha lehet jókat röhögni pár öntelt/beképzelt/írninemtudóde200képenpózoló "júzeren" :DD

    ui: jah, mellesleg dúl a vágy az említett korosztályban, hogy híresek (celebek... blőeeee) legyenek... és annak is hiszik magukat... azt hiszik, ha van 2000 "ismerősük" (akik közül jó esetben is fél tucatnyit ismernek közelebbről és még 1-2 tucatnyit látásból), akkor az oda vezet, hogy nagy celebek meg hasonlók lehetnek... a legtöbb ilyen értelmi szintje és egója fordított arányosságban van... ha meg x év múlva eljutnak olyan értelmi szintre, hogy rájönnek, milyen idiótát csináltak magukból évekig és semmihez nem értenek, akkor jöhet majd a pia/drog/stb... az a baj, hogy a mostani 15körüli korosztály nagy része jó úton halad ehhez... (...szerintem) igazából szinte semmit nem tud felmutatni csomó "önjelölt celeb" (utánajártam kicsit a témának már), hanem jó példa: pl "cover videókat gyártanak": magyarán valakinek a zenéjére rátátognak és csinálnak rá egy ratyi videót... és az a szörnyű, hogy láttam, hogy izomból pörögnek erre a tizenéves kiscsajok... és egy ilyen ember "sztár" lehet a szemükben... :S inkább nem is írom tovább, mert kezd elkapni a harci ideg a témától... eddig meg aránylag még finoman sikerült a megfogalmazás...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz alexadner034 #61 üzenetére

    remélem ez csak ilyen evolúciós zsákutca... ki fogja megkeresni majd a nyugdíjamat? (már ha addig meg nem döglök)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    ...mellesleg annak is örülök h már rég nem ebből a mostani korosztályból kell nőt választanom magamnak, mert soha nem voltam oda az ilyen "egyszerhasználatos" nőkért :S komolyan... még ők csodálkoznak h arra használják szinte 1től egyig őket, hogy felhúzzák pár percre... ilyen mentalitással még szerintem ennek is örülhetnek... a metroszexuális hímringyókról meg ne is beszéljünk...
    ahogy látom jól össze lesz szedve a dolog... főleg gazdag szülők elkényeztetett gyerekeiről van szó... és általában nagyobb városokban jellemző az ilyen... anno 8-10éve, amikor 15-17körül voltam én inkább szakadtabban öltöztem azért, mert a beképzelt divatmajmok elkerültek legalább és tényleg csak azok vettek körül, akiknek nem ez volt a fontos... tudatosan teszteltem a környezetem és jól lehetett így szelektálni :) rengeteg fölösleges kanyartól megkíméltem így magam...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Tomate #80 üzenetére

    én erre azt mondom, hogy elférne neki 2 fikás, hogy kiköpje a maradék tejfogát, aztán pár hónap munkatábor jó hatással lenne rá... kicsit máshogy kezdené értékelni aztán a dolgokat... rühellem az ilyen: "kirakomazasztalraasegílykétmegacigitésfeszítekmintaköpőlégyaszarostalicskán" stílusú embereket...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz legendary #111 üzenetére

    #112-ben össze lett szedve nagyjából a lényeg... egyébként a: "A mai fiatalság csak hagy döntse el maga, hogy ők mit látnak jónak." hozzáállás miatt tartunk ott, ahol... túl sok meg van engedve már a mostani serdülőkorosztálynak... nem vagyok vén... bő 1hónap múlva leszek 26, de 10-15éve nem engedtek meg ennyit a fiatalságnak... nem volt ilyen, hogy pl: fiúk festették volna magukat a suliban... ha így lett volna, szerintem páran megtalálták volna őket szünetekben és elkenték volna őket... meg olyan sem volt, hogy a diák visszapofázott/nekiment volna a tanárnak büntetlenül... nem volt ennyi feljelentgetési ügy sem, ha mondjuk kapott 1 sallert a hülyegyerek... inkább otthon is kapott mégegyet, ha beszámolt a dologról (nevelési céllal)... nem állok az agresszió pártján, de az a rendszer jobban működött... nem arról szólt fiatalnak lenni, hogy: akinek van pénze menő cuccokra/drogokra és plázázik egész nap, az lesz a menő és neki kötelessége másokat lenézni/fikázni, azokat, akik mondjuk egyszerűen próbálnak élni... és ezt még lehetne jó sokáig fotózni...

    a myvip/iwiw/stb nevű foschtartályokról meg annyit: először közösségi oldalnak indult... mindenki felvette az ismerőseit, stb... szerintem addig nincs is gond, amíg a tényleges ismerősöket veszi fel az ember, mert hasznos... pl osztálytalálkozót vagy bármit sokkal egyszerűbb a segítségével összehozni... de átbillent az egész a túloldalra: rengetegen jelölgetnek összevissza mindenkit, akit csak látnak... mert ez valami státusszimbólum lett közöttük->"minél több ismid van és minél több a pózoló képed, annál menőbb vagy" :( és ennél van még lejjebb is: segéllyel pózoló********* egyének, amikor műanyag pisztolyokkal/cigivel/piával pózolnak meg írnak ilyeneket a képre, h "maffiózó/stb", az már mindennek a legalja... ********

    Racecam: sorry a zöld-téma miatt... azt hittem, hogy ennyi még belefér... de akkor ennyi sem :) (nem reklámozni próbáltam)

    [ Módosította: Racecam ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Tomaaasz #114 üzenetére

    tanácsot adni... khm... :) ahhoz nem ártana 1kis ész, hogy felfogja/hasznosítsa... az a baj, hogy ha kis esze lenne az ilyeneknek, akkor nem csinálnák azt, amit... általában az ilyen emberek irtózatosan buták/feltűnési viszketegségben szenvednek és azért csinálják, amit... csak bízni lehet benne h kinövik...

    ui: csináltam jópár hónapja tesztet: myvip-et nagyon ritkán látogatom és poénból bejelöltem vagy 100 csajt (tipikus 15-16körüli szénnéfestett, pózoló csajokat soksok ismerőssel) és arányokat tekintve a 100ból kb 95 azonnal visszaigazolt... néhány nem csinált semmit... és talán 1-2 volt, aki írt, hogy: "honnan ismerjük egymást?" ennyit erről... így van ezeknek ennyi ismerőse... vaktába jelölnek mindenkit, akinek tetszik a stílusa...

    egyébként a napiszarnak nevelő hatása volt legalább 1-2 egyén esetében, amikor jött sírni, mert felkerült és full idiótát csinált magából :) (1-2éve aktív voltam ott, de azóta az az oldal is elqrvult... rip :( )

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz biker_kolee #116 üzenetére

    amúgy csak annyit lehet javasolni a normálisabb fiataloknak, hogy ne kövessék birkamódjára a hasonló embereket... hanem sz@rjanak nagy ívben a dolgaikra... ők meg csináljanak azt, amit szeretnek, stb... mert tényleg rengeteg nagyképű kis köcsög van, akinek pénze van sz@rásig és azt hiszi h mindent megtehet... anno még középsuliban volt egy osztálytársam, akinek az apja nagymenő ügyvéd volt és előbb kapott a gyerek egy vadiúj opel omegát, minthogy jogsija lett volna... ki nem állhattam, mert irtó bunkó/lekezelő volt majdnem mindenkivel, aki nem nyalta a seggét... (sejthető volt, h közülük is többnek tele volt a töke a dolgaival, de soha nem szóltak neki...) történt egy eset, hogy középsuli első évben, utolsó nap az egyik lány az osztályban kért az osztálypénzből egy 5ezrest, h valami ajándékot intézzen az ofőnek... a lánynak rosszul adtak vissza (talán 1-2ezerrel vágták meg a boltban), a gyerek meg után vele is nekiállt köcsögösködni, hogy "meglopta az osztályt"... nem is tudom milyen órán b@szogatta, én meg már rohadtul untam a fejét... mondtam neki, h gyorsan állítson magán... ezen felkapta a vizet, hogy: "mit ugatok neki, majd szünetben találkozunk..." mondtam neki, h várom szeretettel... :) jött is volna nekem, mire bal kézzel jól megfogtam a nyakát és kicsit felraktam a falra... a hatás kedvéért meg jobbal ütöttem még párat bütyökkel a vállába... jól a porcba, hadd érezze... (nem akartam fejbeverni, nehogy látható sérülései legyenek és én szívjam meg... pedig nem ártott volna) ő is próbálkozott, szorongatta volna a nyakam, de annyi erő volt benne, mint egy 10éves lányban... jópáran ott voltak az osztályból és sorba odajöttek és beolvastak neki, hogy mekkora f@sz/bunkó/paraszt, stb... egyáltalán nem számítottam rá és nagyon jól esett... aztán vörösödött egész órán a gyerek feje... de legalább később moderálta magát... volt még egy másik esete osztálytárs csaj volt (bokszoló) pasijával, aki kb 190magas meg 100-110kg szín izom... az is befenyítette...

    kicsit bő lére engedtem, de rühell(t)em mindig az ilyen embereket... és tudom, hogy csomó normális gyerek lenne, csak a birkaszellem miatt lesz olyan elcseszett, amilyen... ha pedig kiállna magáért és tenne a környezete elvárásaira magasról, sokkal normálisabb élete is lehetne... jah, de akár az egész hülyeséget vissza lehetne vezetni a sok szutyok kereskedelmi adós adásra is... szerintem idióta "my sweet 16th birthday" meg hasonló műsoroknak sokkal rosszabb nevelő hatása van, mint a 18+-os horrorfilmeknek és társaiknak... komolyan az ilyen műsorok meg a hülye klippek nevelik bele a gyerekekbe, hogy az értékeket a pénz/vagyon/hatalom/csillogás képviseli... holott sokkal egyszerűbb dolgokban kellene keresni... most játszottam végig a "call of juarez"-t és aki játszott vele/emlékszik rá, akkor gondoljon a 3 sírhelyre :) nagy igazságot mutattak be ebben a játékban is ekapcsán...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz legendary #120 üzenetére

    magyarul ha mindenki hülye, akkor kövesse a maradék is birkamódra, mert neki is alkalmazkodnia kell? ezzel a filozófiával nem értek egyet... egyébként én amikor anno pofont kaptam tanártól, megérdemeltem és inkább meghúztam magam... elvileg a tanárnak kellene nevelnie a gyereket az iskolákban, ha olyan az adott gyerek... lassan oda jutunk, hogy a gyerek leköpheti/megütheti a tanárát és semmit nem kap, a tanár meg csak rá sem szólhat... írtam, hogy elítélem az agressziót, de rengeteg olyan helyzet van, amikor szükséges... csomó hülyegyerek szép szóból nem tanul... helyi iskolában történt olyan, hogy egyik túlkoros gyerek verte rendszeresen az iskolatársait (jóval kisebbeket) meg a tanároknak is visszabeszélt, stb... aztán egyszer a tesitanár kihívta egy szabályos meccsre, aminek az lett a vége, hogy kapott 1-2 pofont a gyerek, majd a tanárt és az igazgatót is elítélték... ez a nagy liberalizmus... mindenki csak 1oldalról gondol bele... te is: "Ha lesz gyerekem és a tanár adna neki egy "sallert" azt hiszem én is adnék a tanárnak de úgy igazán."... abba nem lehet belegondolni, hogy lehet h megérdemli a gyerek? mindig 2oldala van az érmének... gondolj bele abba, hogy ha lesz egy lányod... pl 13éves lesz és 1-2 15körüli hülyegyerek rendszeresen megveri a suliban meg elveszi a pénzét/kajáját... nem a tanártól várnád el, hogy közbelépjen? aztán majd szidhatod a tanárokat, hogy miért hagyták...

    munkatársam volt ilyen helyzetben, hogy egy hülyegyerek rendszeresen összerugdosta a lányát (meg a lánya osztálytársait) és egyszer amikor ő ment a gyerekért, akkor megkereste a gyereket és az apja szeme láttára adott neki egy pofont és mondta az ürgének, hogy ha ő nem képes megnevelni a gyerekét, akkor kezelésbe veszi... ez is tipikus "jólöltözött" ügyvédapuka, aki pénzzel nevel... aztán a pofon hatására odament még pár anyuka, akiknek a lányaik szintén sértettek voltak és ők is beolvastak az ürgének... az meg nem is szólt inkább egy szót sem...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz bacsis #127 üzenetére

    én anno a tesitanáromtól kaptam egy jónagy fikást... (azért, mert kb 6odikban nagyon szerelmes voltam 1 lányosztálytársunkba és egy osztálytársam is mondta, h tetszik neki... ez meg indok volt "párbajra", amit első bevitt ütésig játszottunk... nekem sikerült megütni a gyereket... kicsit látszódott is a szeme fölött... de aztán a tanárunk, amikor látta rajta, kaptam én is tőle... én sem okoltam emiatt, mert végülis megérdemeltem...)
    előző kommentekben sem azt mondtam, hogy üsse-verje minden tanár a diákot... de egy határon túl nincs szerintem békés megoldás... (van csomó gyerek, akire nem lehet szép szóval hatni) a szülőnek van joga a tanárokat bántalmazni, a gyereknek is van mindenféle joga... csak azt felejti el mindenki, hogy nem csak jogok vannak, hanem kötelességek... pl minden diáknak joga van ahhoz, hogy normális/kultúrált körülmények között tanulhasson... és ha 1-2diák nem hagyja, hogy éljen a jogával (nem teljesíti a kötelességét), ott bizony nevelni kell... ha lehet: finomabb módszerekkel, ha pedig nem lehet, akkor durvábbakkal... nálunk anno annak is hatalmas súlya volt, ha valakit elküldtek az igazgatóhoz... most meg mi van ilyenkor? megy a szülő az ombudsmanhoz, hogy kiküldték a gyereket órához és megszégyenítették? :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz mocsanisi #132 üzenetére

    hát igen... tiszteletet mindenképp meg kell tanulni előbb-utóbb a gyereknek, mert ha nem tanulja meg, akkor rengeteget fog még kapni az élettől... pl munkahelyen sem nézik jó szemmel munkatársak/főnökök sem az engedetlenséget... ha pedig apuci valami magas pozícióba teszi a hülyegyereket, akkor sem lesz neki olyan jó hosszútávon... a környezet nem tűr soha sem örökké...

    én sem pofonnal akarom nevelni a gyereke(ke)t... van 100 másik büntetési mód is, amiből válogatni lehet... amit te is írtál az is jó... :) hallottam már több helyről... megjegyzi az ember a "hidegzuhanyt" :DD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz sonar #149 üzenetére

    a 2. cikk kemény... nem ismertem... nekem az azonosság ugrott be: "k*rváknak itt nincs helye!" :)

    egyébként nem kell messzire menni: asszony unokatesója 12-13körüli kiscsaj és már hidrogénezteti a haját meg festi magát ezerrel... mondtam is, hogy: kezdő k*rva az is... elég durván elfajul a világ... :S nálunk 10-12éve középsuliban, ha 15-16körüli lány fejstette magát, ofő lemosatta a fejét, mert h: "nem gimnáziumba való a k*rvás stílus!" és akkor nem volt semmi ombudsman meg ilyenek... most meg főleg lányokból álló osztályban több a festett fejű "fiú"(?) (vagy hermafrodita vagy mi a fene?), mint 10 évvel ezelőtt a festett lány... komolyan durva, amilyen változás megy végbe :S

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz mephi666 #154 üzenetére

    elolvastam az 1. cikket is... hát igen... hála a mindenféle viva/mtv/stb agyrohasztó adónak... mondtam már többször, hogy van ez a "my sweet 16th birthday party" vagy mi a szenny... azon tudok hirtelen kiakadni mindig... mutogatják a tizenéves korosztálynak, hogy a menő, az a csillogás meg a fényűzés... nem egy olyan egyedet láttam, akik 16évesen már úgy játszották ott magukat, hogy a békés természetemmel is képes lettem volna kiverni pár fogát... de ilyen stílusban, hogy: "odamegyünk majd valakik házához a limóval, a megbízott/megfizetett ember kiszáll és ő adja át a meghívót... én meg csak nézem a lehúzott ablakból, mert én vagyok a legfontosabb, blabla" meg: "ha nem lesz kész az adott időpontra a 14karátos arany borítású bringa, akkor már szar lesz a buli, mert ez a lényeg... senkinek nincs olyan drága bringája..." komolyan kiakadok az ilyeneken... aztán majd fejébe veszik a fiatalok, h tényleg ettől lehetnek csak menők és úgy átmennek pl k*rvába, mint a cikkben... rohadtul nem sajnálom az ilyeneket... éljenek nyugodtan az ilyen "látszat-álomvilágukban"... majd véget ér ez egyszer és akkor emberi roncsok lesznek... jól leírták tényleg: az ilyen helyzetből szarul, nagyon szarul, vagy holtan lehet kijönni...

    jól átmentem már offba... off: off :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák