Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker_kolee

    csendes tag

    válasz mephi666 #115 üzenetére

    Igen, a napiszar is kezd elpuruttyásodni. Ami pedig nem a legjobb... Amíg a hülyep*csákat meg az emokat meg rajbabákat tették fel, nem volt problémám nekem sem az oldallal. Mostmár viszont nem a legjobb.. Elindult a lejtőn.

    általában az ilyen emberek irtózatosan buták/feltűnési viszketegségben szenvednek és azért csinálják, amit...

    Ott a pont, sajnos így van. Ezért kell nekik a hatmillió ismerős és a sok komi.

  • legendary

    tag

    válasz mephi666 #113 üzenetére

    Hi!
    Én továbbra is azt gondolom, hogy a fiataloknak, de úgy általában is az embereknek megmutatni és nem megmondani kell, hogy mi lenne a követendő példa. És ha úgy érzik, hogy nekik ez nem tetszik, akkor bizony ti vagytok kisebbségben és nektek kell hozzájuk idomulni.
    "ha mondjuk kapott 1 sallert a hülyegyerek..." ezt tőled idéztem. Erre már nem tudok mit mondani. Ezt maximálisan elítélem. Ha lesz gyerekem és a tanár adna neki egy "sallert" azt hiszem én is adnék a tanárnak de úgy igazán. Nevelni nem lehet agresszióval.

    "Mindenki arra született, hogy azt tegye amire született..."

  • legendary

    tag

    válasz mephi666 #122 üzenetére

    Hali!
    Nem, én nem mondtam, hogy kövesd birkamód a hülyéket. Hanem arról van szó, hogy nem megmondani kell mi a helyes, hanem megmutatni. És ha ez nem vezet eredményre, akkor elfogadni mások véleményét. Te sem vagy több másoknál, nem mondhatod meg mindenkinek, hogy mit tegyen. Nekem se tetszik amilyen irányt vettek a mai emberek és erre ahol csak tudom fel is hívom a figyelmet. De akkor sem mondhatom meg mit tegyenek az emberek.
    A másik meg, az iskola és tanár dolgáról. Amit most te leírtál az már a másik véglet, nyilván nem lehet megengedni az erőszakot az iskolákban, és ez már rendőri beavatkozást is igényel, amit te leírtál. Én nem erre írtam, hanem azokra az esetekre, amikor a diákot akkor ütik meg, amikor ő nem viselkedett megfelelően /tehát nem arra gondoltam, hogy megver egy gyereket, akkor nyilván cselekedni kell/.

    "Mindenki arra született, hogy azt tegye amire született..."

  • bacsis

    Közösségépítő

    válasz mephi666 #122 üzenetére

    emléxem, mikor általános felsőbe jártam, az osztályfőnükünk minket is nevelt, ha úgy adódott.. nem volt ez régen, bő 10éve...
    ha rossz voltam, pl a fúróval "játszottunk" vagy dobálóztunk a tanterembe, akkor mindig előkerült a "véres bot" egy piros festésű fa rúd volt, ráfektetett a térdére majd a fenekünkre csapott :DD
    Aztán az sem volt kellemes, mikor a "megmutassam mekkora hallal álmodtam?"-at mutatta meg. a mellkasunkra csapott elég szépeketet, és sorolhatnám mik votlak...
    tudtuk hol a helyünk utána, de mégsem éreztük magunkat megsértve, vagy hogy a "jogainkat" korlátoznák... Fájt persze, jót nevettek a többiek, meg utána az is aki kapott...
    Egyszer át fúrtuk a véres botot fúróval, igaz azt csak ballagás után mertük elmondani :DDD
    Mégis szeretettel gondolok vissza az akkori osztályfőnökömre, és bizony jól tette, amit tett :R

  • 010203

    tag

    válasz mephi666 #129 üzenetére

    Igazad van, valakik nem értenek a jó szóból. Legendary: itt jön be az, hogy valakit nagyon keményen el kell verni, hogy felfogja, valakivel meg csak el kell magyarázni, hogy tudod miért volt rossz amit csináltál, és megérti. Nem vagyunk egyformák.
    Amúgy nálunk testi fenyítések nemigazán voltak, csak guggolás :)
    Ha rosszul viselkedtél akkor guggolás, 250 darab, ha megálltál akkor még 250 és így tovább.
    A másik meg a lelki terror, amikor már bevezették, hogy nem lehet bántani a diák-ot.
    Szidtuk a tanár a háta mögött, de az óráján a légyzümmögést is meg lehetett hallani, akkora volt a csönd, mert beszélgetni nem mertünk. Mert félelemmel vegyes tisztelet volt iránta.
    Az eredeti témánál maradva, ezek a közösségi portálok visszataszítóak. Azt hiszem, van összesen körülbelül 5 ismerősöm a Wiw-en, és kész.
    MSN-n meg csak az értelmesebbek vannak fent nálam. A többiek akik beszélni akarnak velem, skype-n fogadom, ha már fel tudja telepíteni, és megtanulja használni, akkor már nem lehet annyira egyszerű. :D
    Bár a többség idáig nem szokott eljutni.

  • mephi666

    nagyúr

    válasz mephi666 #154 üzenetére

    elolvastam az 1. cikket is... hát igen... hála a mindenféle viva/mtv/stb agyrohasztó adónak... mondtam már többször, hogy van ez a "my sweet 16th birthday party" vagy mi a szenny... azon tudok hirtelen kiakadni mindig... mutogatják a tizenéves korosztálynak, hogy a menő, az a csillogás meg a fényűzés... nem egy olyan egyedet láttam, akik 16évesen már úgy játszották ott magukat, hogy a békés természetemmel is képes lettem volna kiverni pár fogát... de ilyen stílusban, hogy: "odamegyünk majd valakik házához a limóval, a megbízott/megfizetett ember kiszáll és ő adja át a meghívót... én meg csak nézem a lehúzott ablakból, mert én vagyok a legfontosabb, blabla" meg: "ha nem lesz kész az adott időpontra a 14karátos arany borítású bringa, akkor már szar lesz a buli, mert ez a lényeg... senkinek nincs olyan drága bringája..." komolyan kiakadok az ilyeneken... aztán majd fejébe veszik a fiatalok, h tényleg ettől lehetnek csak menők és úgy átmennek pl k*rvába, mint a cikkben... rohadtul nem sajnálom az ilyeneket... éljenek nyugodtan az ilyen "látszat-álomvilágukban"... majd véget ér ez egyszer és akkor emberi roncsok lesznek... jól leírták tényleg: az ilyen helyzetből szarul, nagyon szarul, vagy holtan lehet kijönni...

    jól átmentem már offba... off: off :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák