Új hozzászólás Aktív témák

  • fairi

    addikt

    válasz #54625216 #53 üzenetére

    " hozzád még nem törtek be nem következik, hogy senkihez sem."

    erre valami bizonyíték kéne, ha engedély nélkül férne hozz már rég nagyobb botrány lenne. Anekdotikus mesének tűnik, hogy jött a gonosz Fb és mindenféle kérdés utalás, engedély nélkül ellopta a telefonszámokat. Valami ilyen szöveg szokott lenni, csak verzióként finomítanak. "Keresd meg a barátaimat" parancs után egyezteti a telefon és az ő adatbázisát és tesz ajánlatot. 2015-ben még így adtál engedélyt a Fb-nek a telefonkönyvhöz. Nálatok is ez történt.

    "Azaz ha pl. a GDPR szellemében szeretnéd beállítani, hogy milyen cookie-kat használhat a facebook,"
    Direkt megnéztem egy be nem jelentkezett helyről, Cookie állítható.

    Pl ez elutasítható
    "Elfogadod ebben a böngészőben a Facebook elsődleges hirdetési cookie-ját, amelynek fő felhasználási célja a hirdetések megjelenítésének megkönnyítése, a hirdetések mérése, illetve relevánsabbá tétele?"
    Vihar a biliben amit írsz.

    " Onnan kezdődött a beszélgetés, hogy véleményem szerint semmilyen gyakorlati hátránya nincs annak,"
    ezt senki nem tagadta, egyszerűen kényelmi okok vanank, merg mérete miatt. te kezdték mártíromkodni.

    Többször irtam nélküle is van élet.
    https://mobilarena.hu/tema/re_trosztellenes_vizsgalatot_indit_az_eu_a_faceboo/hsz_27-27.html
    Nem kötelező használni, és mindig van alternativ forrás. lehet beszerzés nehezebb, lehet késve kapod meg, de eljut. Pl felhívod a Fb függő ismerőst aki kellő csoportban van.

    "addig FB-re kötelező regisztrálni fogyasztóként is."
    Fidesz oldala és sok egyéb regi nélkül is nézhető "most nem" igaz pici de elutasíthatod a regisztrációt! TESZTELTEM!
    zárt csoport lényege hogy zárt. Bizonyos csopor esetén még külön jelentkezés is kell.
    Bolhából elefánt esete a panaszod.

    "Azt már Te vizionálod hozzá, hogy ettől én bármiféle hősnek vagy mártírnak akarnám beállítani magam."
    itt panaszkodsz valami miatt ami emberek 99% megold, regizik, és nem tölt fel semmit. Csak ott van ami kell neki. Fb profilok többsége ilyen. Üres, aktivitás talán napota egyszer. Telefonjára fel se teszi, mert minek. Talán 2-3 naponta megnézi irt-e neki vki.
    7 millió magyar profilből többség ez. ha éventa felrak 2-3 képet, az már forradalom.
    Igazán aktív magyar júzerek talán 1 millió sincs.

    Ezért irtam "mártíromkodsz".
    "Ez nívótlan személyeskedés, mert én is tudnék n+1 jelzőt rád ragasztani,"
    pedig ezt teszed, sok valótlan állítás, amit direkt megnéztem és megoldottam. Olvasható regi nélkül sok része: Igen. Nyomd a "most nem". Süti állítható. Igen, teszteltem. telefonkönyvet beolvassa? Nem, csak ha barátok keresését kérek.

    "mind a mai napig kénytelen lenne mindenki IE-t használni, mivel anélkül nem jutna hozzá kritikus információkhoz"
    állításom ettől Igaz. Politikuson múlik mekkora bajnak tartják. Információ közlés stabilitása keményebb dió, mint a böngészők.

    "ényeges különbség van a lebukás és a gyanú között"
    addig jó, míg gyanú van, és ha lebukik akkor vissza magánkézbe az adat??? Amíg felhőben van adat addig mindig rossz kézbe kerülhet. Hálozati kapcsolatok átka. Ez mindig probléma lesz, megoldás ami tökéletes nincs, csak vissza 100 évet. Minden legyen papíron??

    "Ez a magánszemély privát magánügye és egy konkrét szerződéses viszonyba semmilyen hivatalos szerv nem kényszerítheti."
    mit is mondtál?

    " Onnan kezdődött a beszélgetés, hogy véleményem szerint semmilyen gyakorlati hátránya nincs annak,...."
    Mondom mártíromkodsz. Nem kötsz szerződést, nem regizel, máshonnan szerzed be. "Most nem"-et nyomsz mindig. Voálá nincs baj.
    Senki nem kényszerít, nem kell regizned.

    Fb kizárolagos forrás ritka, mindig adnak alternatívot. Sok oldal olvasható regi nélkül is Fb-n is.
    [kép] Zseni vagyok, legyőztem az Fb-t. :Y

    "
    Ez meg szalmabáb érvelés, mert ilyet sehol nem mondtam." panaszkodsz de megoldást nem láttam.

Új hozzászólás Aktív témák