Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • capulet75

    addikt

    válasz oceanrush #61 üzenetére

    Kb 15 összehasonlító tesztet nyálaztam át a döntés előtt. Mind a tizenöt az ONE-t hozta ki a legjobbnak. :U
    Nincs kártya, na bumm, nekem nem hiányzik. Az aksi meg évek múlva mire tönkremegy, már rég másik telefonom lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

  • Szakiii

    addikt

    válasz oceanrush #61 üzenetére

    Ezért nehéz ezt eldönteni de ilyen döntéseket általában a nagy általánosságra nézve hozzák, pl az hogy valakinek nem elég 64 gb sőt több 64 gbos sd kártyája van az embertelen ritka.. :) 10ből 9nek elég szerintem de a 32 is. És átlagos felhasználókra nézve hozták meg a teszteknél a döntéseket hogy melyik mennyire mérvadó tulajdonság ilyen volt pl a pentline dolog a galaxy s szériánál, átlag felhasználónak teljesen mindegy hogy az e vagy sem nem igazán foglalkoznak vele. Én végigjártam az s4 kivételével az s sorozatot és mindet imádtam szóval nem vagyok samsung ellenes sőt s4 lett volna megint ha nem lett volna egy olcsó htc one-s ajánlat de nem bántam meg főleg a forumokat olvasva, ilyen lagmentes telóm még sosem volt. Anyaghasználat nekem mindegy ha jól össze van rakva, viszont amiben egyértelműen jobbnak érzem a htc-t és ez már az evo 3dnál is érezhető volt hogy a kijelző érzékenysége messze jobb mint bármi, anno amikor evo 3d után s2-m lett eleinte nagyon rossz volt hogy s2 érzékenysége messze gyengébb volt mint a htc-é. Na mindegy szerintem jó mindkét márka a maga módján mindenki eldöntheti hogy kinek mi a jobb, de hogy jobb-e a samsung vagy a htc azt szerintem nem lehet kijelenteni egyik félre sem (csúcs telefonokra értem).

Új hozzászólás Aktív témák