Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kormi76

    aktív tag

    válasz orbano #95 üzenetére

    Az analógiád pontosan ezért rossz, amint írtam is, mert " szó jelentéséből fakadóan nem lehet túlzó", de a tiéd viszont az volt = rossz.

    egyébként törvénytelen = más körülmények között törvénytelen, mások által törvénytelen, de ha egy arra feljogosított hatóság teszi, akkor nem az. Tehát a bűnözőknek fel kell készülniük rá, hogy olyan bánásmódban részesülnek, ami törvénytelen lenne a többi polgártól, de természetesen a rendőrtől nem az. Nyilván ha a rendőr lebilincseli, az kellemtelen dolog, és ha a szomszéd Józsi csinálja, akkor törvénytelen is, de rendőrtő megteheti, erre számítania kell. A torrentoldalnak is számítania kell rá, hogy támadni fogják, ami most még illegális, de remélhetőleg a jövőben nem lesz az. Ez egy elvonatkoztatott gondolat a jelenségre nézve. Hogy nem lehet ezt érteni abból az egyszerű kis mondatból? Vagy ez már túlzott absztrakció erre a fórumra?

    A saját hozzászólásaidban cáfolsz rá magadra, aki olvassa, láthatja, nem is tudom miért tépem a szám...

    (#96) PazsitZ: mi más lenne véleményem, mint egyoldalú? A te véleményed talán az isteni ige kihirdetése, és az abszolút igazság? Attól még tartom, hogy igazam lehet, hiszen valamire alapoztam, számokat nem állítottam, és úgy hiszem a "jelentős" alátámasztható tapasztalatilag. Nem mondtam, hogy 53%, nem mondtam, hogy többség. A reprezentatív minta nem tudom hogyan keveredik ide ez nem egy közvélemény-kutatás report-ja, itt eszmecsere folyik, értelmezhetetlen ebben a kontextusban, amit írsz. Nyilván nem tudom a p2p teljes adatfogalmának pontos összetételét, ahogy senki sem. Becsülni lehet. Te is csak kiragadott példákkal tudsz a legalitásra hivatkozni, te sem támasztod, szerintem kvittek vagyunk.

    Na ennyi volt a napi betevő falat a kedves trolloknak, nem szítom tovább a lángot. Üdv.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák