Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsi99

    addikt

    válasz hcl #126 üzenetére

    Szerintem ne ecseteld ezt a témát, mert eltávoldotál a kérdéstől.

    nyitott wifivel ,régi rendszerel ,antivírus ,tüzfal ,meg ész nélkül a jobb vállad fölött átdobott maréknyi só véd meg.

    Ha te azt hiszed ,hogy a tűzfal /antivírus az tök felesleges ,nekem azzal nincs bajom. Dobd a bal vállad fölött át a sót és kész.

    Engem viszont nem tudsz meggyőzni ,hogy 2 program amit direkt ilyesmik ellen írtak és drága pénzén árulják az hatástalan, mert egy profitorientált cég amit "ingyé" dob utánad valamit, mert rá van kényszerítve ,az jobb.

    Védelem első foka mindenhol ahol megnézed... Tüzfal/antivírus.... userek joga.... oprendszer
    Ez azóta megy amióta kisfloppy-val elkezdtünk rohangálni a másolt doom-al.
    De jobb helyeken meg a behatolás jelzésre mennek rá ,mert ha látják ,hogy gond van akkor tudnak lépni... sehol sem tartják 2 fillére sem az oprendszer belső védelmét ,mert mind lyukas 1000 helyen
    kivétel a tiéd mert minden lukat úgy érzed betömtél és az ms-nem fog újabbat találni

    Ha te ezt nem úgy látod kérd ki bármely rendszergazda véleményét...

    "Ha jól értem, akkor itt most nem értetted, amit írtam : kell tűzfal, vírusirtó, de csak ezekkel sehol nem vagy. Up to date OS, tűzfal, és Windowson vírusirtó akkor már akár biztonságos is lehet a géped."

    Megnyugtatlak ,nem!

    [ Szerkesztve ]

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Új hozzászólás Aktív témák