Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz bot1978 #113 üzenetére

    nem mondom, hogy nem értem a bajodat ezen "online world" dologgal, de azt tudom mondani, hogy változnak az idők ...

    az utcákon is egyre több kamera figyeli minden léptedet..
    telefonból se lehet kapni normális méretűt (5col alatt).. amim most van azt is én ha napi 20perc képernyőidőt ha csinálok, még is nap végén töltőre kell dugni mert nem bírna ki még egy napot (hol vannak már a típustól függően 4-7napot kibíró telefonok).. persze egyszerűbb, ha megyünk valahova, van miatta nálunk térkép mindig, cserébe "követ" merre jársz ...
    frankón örülnék valami olyan rendszernek ami nem akar minden tudni rólam, nem érdekelnek a telefonos AI és más funkciók... nem vágyom 6 col vagy akár feletti készülékre, az én használati szokásaimnak egy 3 colos kijelző is megfelelne...

    de nem tudok mit tenni vele, ez egy ilyen világ ... nem mérgelődöm miatta.. ha besokallok majd nyugdíjasként egyszer elvonulok remetének (majd egyszer)...

    Gyuri27:
    elvileg az AMD-nél a Bulldozer tervezésében azon mérnökök is részt vettek akik anno az intelnél a netburst architektúrát tervezték ... bizonyos szempontból hasonlítottak is, vagyis, nagyon az alapokat nézve hasonló elképzelésből indult ki a 2 cpu. kevés feldolgozó, egyszerűbb elágazásbecslő, magas belső késleltetések (egymásra épülő cache hierarchia, ha itt nincs, akkor egyel feljebb), magas órajelre tervezve (ami megint nem jött be, a P4ek is elvileg 10GHz-re voltak tervezve.. megjelenéskor legalábbis azok voltak a netburst-el a távlati tervek)...

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák