Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz DraXoN #120 üzenetére

    Ó hát az ilyen szociológiai részét hagyjuk is. Hogy lent hagyom a telefonom a töltőn és másnap órákat hallgatom, mert biztos direkt nem vettem fel.

    Ami a legjobban zavar egyébként az nem a követősdi meg az adatgyűjtés, hanem a pontosság. Amikor én kölyök voltam meg volt beszélve, hogy suli után itt és itt találkozunk a bicóval és ha nem voltál ott aznap délutánra az összes haverod elfelejthetted, mert meg nem találtad őket.
    Pontosak voltunk.
    Még vezetékes telefonunk sem volt otthon.
    A mai fiatalokkal nem lehet egyszerűen semmit megbeszélni és velem van a baj, mert a pontosság smafu, helyette inkább legyen mindenki online non-stop, aludjunk valami sz@rral, mert ha késés közben a virtuális térben kommunikálhatunk, akkor az már nem is késés.
    Érted nem az a baj, hogy késik, az a baj, hogy én nem vagyok online. Minek legyek online ha megbeszéltük? :W Kész vagyok tőle.

  • M@cika

    őstag

    válasz DraXoN #120 üzenetére

    Kell egy butafon, amit hurcolászol és telefonálsz rajta és kell egy okosfon amibe nincs sim és azzal meg csinálhatsz bármi mást. Csakis 5 perces e-mail a telón a bejelentkezésre. Így a megfigyelt adatokat nem tudják összekapcsolni a személyeddel. És megoldva a probléma.
    Amúgy én is öreg vagyok, szóval az ilyen steam-es baromságok engem taszítanak. inkább nem játszom az új szarokkal, szépen visszamegyek az őskövület játékokhoz, mint mondjuk Warcraft II, hogy 20 év felettit írjak.
    Vagy játszom unaloműzőnek fostalicska böngészős flash gémekkel.

    Nasit a kis fehér medvének!

Új hozzászólás Aktív témák