Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz bot1978 #104 üzenetére

    hmm..

    régen egy 3 éves gépen már esélytelen volt friss címeket futtatni, így nézve sokkal könnyebb volt, anno az a pletyka terjedt, hogy amikor elkezdenek fejleszteni egy játékok kb. az aktuális csúcsot használták, mire megjelenik az kb. már a "budget" gép kategória lesz...
    legalábbis a 95-2005 időszakban (nagyjából), volt ilyen gyors fejlődés...
    most egy hosszú idő után, egy időre megint "rapid" módba kapcsoltunk ... nem baj ez.

    egyébként meg, az újabb cpuk jobbak mint a régiek, lehet a régi laptopod csak 30W, de számol mondjuk 8órát.
    míg egy újabb gép (akár asztali) meg lenne 95w, de az számolna mondjuk egy órát ... ki lehet számolni melyik fogyasztaná a több energiát.. de ezek most csak "hasracsapós számok", de valódi méréseket is lehet találni, és lehet kb. azonos lenne az eltérés (vagy talán csak néhány esetben ennyire nagy, de akkor is).

    én 90es évekbeli "gyerek" vagyok. de még is használok steamet, és ha tudom inkább ott veszek meg valamit (ha megéri)... miért? mert a fizikai játék foglalja a helyet (így is szép számmal van tele polc velük), és nincs kedvem külön pachekkel és lemezekkel szórakozni ha valamivel játszani akarok... abból már inkább kezd elegem lenni, hogy minden stúdió saját áruházat akar használni...
    statisztikát meg nem kötelező megosztani, de én megteszem, jó ha látják mi van az embereknek, de nem kell félni a kínai bázis lehúzza a gépparkokat, az ottani netkávézók sokszor a "minimum" környéki gépekkel nyomulnak...

    Duddi:
    te is "hmm" el kezdtél? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák