Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz DraXoN #106 üzenetére

    Én steam-et kvázi kihagytam az életemből az ottani címek közül, amit megnéztem az lopottan néztem meg. Az Oculus Home-ot viszont nem tudtam kihagyni, ami (sajnos) nagyon hasonlít és rühellem, mert nem enged addig elindítani egy alkalmazást amíg fel nem tettem a frissítést.

    Sokszor fordul elő, hogy a Rift is kap frissítést és a játék is. Házfelújításban vagyok, sokszor előfordul, hogy napokig nincs időm játszani.
    Végre van egy órám. Bekapcsolom erre elkezdi a frissítést és a vicc, hogy olyan vacak a kiszolgáló oldali sávszél az alkalmazásfrissítéskor, hogy mire mindkettőt felfrissíti a Riftet is meg az ED-t is el is megy az az óra, amit játékra szántam volna.
    Nem baj, most friss, majd holnap. Aha.
    Aztán persze közbejön valami és mire újra lesz időm megint lesz frissítés, a múltkor már azt hittem kivágom. Úgy hagyom ott, hogy minden működik, erre nem tudom elindítani a saját gépemen a saját vackom.

    Azóta rutinosan amikor hazaérek benyomom azt a vacak asztali gépet, hogy legyen online és töltse le meg telepítse a vackait… de gyűlölöm ezt az egész rendszert, hogy mindennek külön fiókja, ez az állandó autentikáció. Bejelentkezek a Rift Home-jába, utána be kell jelentkezni az ED-be külön oda is még egyszer.

    Amikor én voltam „kölyök” volt egy picurka HDD a gépemben, mégis volt rajta több száz játék. Ütöttem egy entert, piff, már játszottam is. Mellém ült valaki, elfeleztük a képernyőt, split screen már nyomtuk is ketten. Mondjuk netem az nem volt, meg mobilom sem, de hogy ez a steam kényelmes? Én ehhez már öreg vagyok. Én fel nem foghatom, hogy mi abban a kényelmes, hogy órákat kell állandóan várni és sz@rni sem lehet net nélkül.

Új hozzászólás Aktív témák